Čokoládové pralinky

Ak patríte medzi milovníkov čokolády, máme tu pre vás niečo naozaj výnimočné. Príďte sa k nám naučiť, podobne ako vo filme Čokoláda, ako si vlastnoručne vyrobiť dokonalé domáce čokoládové pralinky pod vedením skúsenej šéfkuchárky. Truffles nesú kvôli svojmu vzhľadu, pomenovanie po extrémne luxusnej hube užívanej bohato v gastronómii – hľuzovke, a rovnako ako ona, majú luxusné a extravagantné renomé. Pralinky sú typické drobným okrúhlym tvarom, plnené rôznymi lahodnými náplňami. My na kurze budeme naozaj ako v pravej čokoládovni vyrábať a čarovať s kvalitnými surovinami. Naučíme sa vyrobiť si pralinky z 3 druhov čokolády – bielej, mliečnej a horkej a pripravíme si 3 druhy nezvyčajných náplní. Skúsená cukrárka vás zasvätí do tajov prípravy týchto nesmierne lákavých a neodolateľných maškŕt. Vlastnoručne vyrobené čokoládové pralinky si odnesiete zabalené domov ako sladkú spomienku na tento nezabudnuteľný kurz. Ak nimi niekoho blízkeho obdarujete, určite ho týmto veľkolepým darčekom príjemne vyšokujete.

Čokoládové pralinky sú pre kohokoľvek a kedykoľvek absolútne výnimočný a dokonalý darček. Ľudia zbožňujú dostávať darčeky v súvislosti s nejakou udalosťou, alebo aj keď žiadna udalosť nie je. Čokoládky sú skvelou pochúťkou, ktorou môžete niekomu ukázať, že na neho myslíte. Poďte si k nám takýto extra špeciálny darček vyrobiť vlastnoručne a ukážte svojim milovaným, akí jedineční sú pre vás. Vôňa čokolády vraj zvyšuje theta vlnenie v mozgu, podobne ako hudba, čím spúšťa relaxáciu. Tento kurz bude plný nádhernej čokoládovej vône, príďte sa k nám niečo nové naučiť a zároveň si príjemne oddýchnuť. Tešíme sa na Vás.

  • Termín: 19. februára 2022, sobota, 10:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 99 Eur
  • Kuchár: Dominika Ševčíková

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 99 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku