5 dôvodov, prečo je práve naša škola varenia Chefparade to najlepšie pre vás

1. Jedinečný zážitok

Kombinácia vôní a chutí v príjemnej spoločnosti navodí neopakovateľný pocit, za ktorým sa budete radi vracať. U nás ste hviezdou vy. Žiadna „one man show“ kuchára. Účastníci našich akcií varia vo dvojiciach alebo v malej skupinke, aby si každý všetko prakticky vyskúšal. Individuálny prístup šéfkuchára je samozrejmosťou. A to najlepšie na koniec – riad umývať nemusíte 🙂

2. Postavené na kvalite a tradícii

Od septembra 2011 u nás kurzy varenia navštívilo viac ako 30 000 účastníkov, ktorí nás odmenili mnohými pozitívnymi referenciami. Za 10 rokov od vzniku Chefparade v Bratislave sme usporiadali viac než 1 500 firemných akcií a 350 outdoorových eventov v rôznych kútoch Slovenska. V Chefparade celý ten čas veríme a učíme na našich kurzoch, že variť by sa malo z kvalitných surovín. Zakladáme si na osvedčených lokálnych dodávateľoch aj originálnych kúskoch zo zahraničnej produkcie. Aby sme aj vám priblížili to najlepšie, priamo v štúdiách Chefparade máme obchodík s delikatesami z celého sveta.

3. S tými najlepšími

Viac ako 20 členov tímu profesionálnych šéfkuchárov s bohatými skúsenosťami zo Slovenska aj zahraničia sa s vami podelí o tie najvychytanejšie tipy a triky. Naši špecialisti ovládajú rôzne kuchyne od výmyslu sveta. Či už sa jedná o európsku alebo ázijskú kuchyňu, mäso, sushi, vegetariánske jedlá alebo sladké pokušenia, poradia vám tiež, ako a kde vyberať tie správne suroviny.

4. V príjemnom prostredí

Chefparade je niečo medzi obývačkou a reštauráciou. U nás sa všetci cítia príjemne ako doma a zároveň sú obklopení moderným a kvalitným vybavením v kuchynskom štúdiu. Naše priestory sú v prístupných a frekventovaných lokalitách v Košiciach – na Moldavskej ceste, v Bratislave – Ružinove pri trhovisku Miletičova. Žiadna nutnosť jazdiť mimo Bratislavy ani Košíc. Jednoduchá dostupnosť v rozšírenom centre hlavného mesta je často rozhodujúcim faktorom pre firemné akcie.

5. S nekonečnými možnosťami

Viac ako 40 rôznych kurzov varenia, ktorých stále pribúda. Kulinárska firemná akcia pre 100 ľudí alebo workshop varenia pre zamestnancov ako súčasť firemných benefitov? Naše produktové portfólio obsahuje mnoho formátov nielen kulinárskych aktivít.

Úspešne ste s nami zrealizovali tlačové konferencie, prezentácie produktov, outdoorové akcie, prenájmy priestorov, prednášky o trendoch vo varení, workshopy, natáčanie programov o varení a video recepty, fotenia, detské oslavy, stretávky zo škôl, rozlúčky so slobodou, či narodeninové oslavy.

Akcie bez hraníc a limitov vďaka spojeniu síl medzinárodnej siete Chefparade v Budapešti, Prahe a našim pridruženým reštauračným prevádzkam v Bratislave a Košiciach, ktorými sú Chefzone a NOMAD.

Do dnes a toho udialo veľa – prišlo na rozšírenie priestoru, otvorenie druhej pobočky, spoluprácu s neziskovými organizáciami v oblasti rozumného varenia, kurzy varenia pre deti, turistov, firemné akcie alebo prenájom štúdia, chefcatering, doplnkové programy pre firemných zákazníkov, predaj surovín priamo v štúdiách Chefparade. A ideme ďalej. Vďaka vám!

Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku