Kurzy varenia

Ako sa robí poriadny steak? Aké je tajomstvo pravého Pad Thai? To keby som vedel, že sa do Chilli con carne dáva aj čokoláda…

Vitajte na kurzoch varenia v Chefparade! Oblečte si zástery, umyte ruky a ideme na to. Čaká vás pár hodín objavovania toho najlepšieho zo svetových kuchýň. Naučíte sa kulinárske postupy, ktoré sa v receptoch nedočítate. Získate tipy a triky od profesionálnych šéfkuchárov. Kurzom vás budú sprevádzať intenzívne vône a nevšedné chute. Ste pripravení? Vyberte si – máme vás čo učiť!

KURZY VARENIA 99€
Skutočná lahôdka pre milovníkov gastronómie. Štandard doplnený o zaujímavé workshopy, špeciálne ingrediencie či ochutnávku vín. V cene kurzu sú zahrnuté: neobmedzená konzumácia nealko nápojov počas kurzu + kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu + špeciálny bonus – uvedený v menu pri každom kurze

KURZY VARENIA  79€
Zážitok s nezabudnuteľnou atmosférou, nové znalosti, chute a vône, skúsení šéfkuchári. V cene kurzu  je zahrnutá neobmedzená konzumácia nealko nápojov počas kurzu a kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

KURZY VARENIA PRE DETI 59€
Veľkých kuchárov treba vychovávať už od malička, a preto ak chcete pre svoje detičky zabezpečiť kopec zábavy, smiechu a nových kamarátov, toto je tá správna voľba. Kurzy sú vhodné pre deti od 6 do 15 rokov. V kurze pre deti je  zahrnutá neobmedzená konzumácia nealko nápojov počas kurzu a kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

Naše kuchárske kurzy varenia sú určené pre každého, kto rád skúša a poznáva nové chute a korenia, exotické suroviny alebo nezvyčajné kombinácie chutí. Začiatočníci sú vítaní rovnako ako experti, ktorí chcú skúsiť niečo nové a exotické a zažiť pritom kopec zábavy. Každý kurz trvá v priemere 3-4 hodiny a kurzom vás sprevádzajú skúsení šéfkuchári.

Zľava pre malých kuchárikov
Chcete darovať jedinečný kulinársky zážitok aj vašim najmenším? Pre deti vo veku 10-17 rokov si môžete uplatniť 20% zľavu. Platí na všetky kurzy varenia i pečenia, okrem detských kurzov. Pri rezervácii kurzu stačí zadať kód: malykucharik.
Zľava pre verných zákazníkov
Ak ste u nás absolvovali kurz varenia, máte nárok na jednu pečiatku do vernostnej kartičky. Za 5 pečiatok vo vašej vernostnej kartičke vás odmeníme zľavou až 50% z ceny ďalšieho kurzu. Stačí, ak nám zašlete mailom vyplnenú vernostnú kartičku a my vám na oplátku zašleme zľavový kód.

Aktuálne prebiehajúce zľavy nie je možné kombinovať.

Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku