Kurzy varenia

Využite aktuálne prebiehajúce akcie. 😉

Príďte si k nám „zavariť“ vo štvorici a ušetrite až 59/69€. Každý štvrtý účastník z vašej partie má vstup zdarma.
Pri rezervácii kurzu stačí zadať zľavový kód: zazitok. Akcia platí do 31.10.2018.

Zľavy a akciové ponuky nie je možné kombinovať.

 

 

 

 

 

Ako sa robí poriadny steak? Aké je tajomstvo pravého Pad Thai? To keby som vedel, že sa do Chilli con carne dáva aj čokoláda…

Vitajte na kurzoch varenia v Chefparade! Oblečte si zástery, umyť ruky a ideme na to. Čaká vás pár hodín objavovania toho najlepšieho zo svetových kuchýň. Naučíte sa kulinárske postupy, ktoré sa v receptoch nedočítate. Získate tipy a triky od profesionálnych šéfkuchárov. Kurzom vás budú sprevádzať intenzívne vône a nevšedné chute. Ste pripravení? Vyberte si – máme vás čo učiť:

KURZY VARENIA BASIC
Francúzska klasika, Jamieho recepty, Talianska klasika, Spicy India, Sushi, Thajská kuchyňa, Vietnamská kuchyňa, Wok, wok, wok, We love burgers, Svetový street food, Cupcakes, Cheesecake&Brownies, Taliansko – to najlepšie z regiónov, Maharadža India, To najlepšie z Ázie, Perfektné steaky, Ryby a dary mora, Makrónky, Francúzske dezerty

Cena: 59 eur

KURZY VARENIA PREMIUM*
Skutočná lahôdka pre milovníkov gastronómie. Vychutnajte si špičkový kulinársky zážitok v sprievode zaujímavých workshopov, špeciálnych ingrediencií či degustácií vín. Navyše každý účastník získa po kurze kulinársky certifikát o absolvovaní kurzu.

Francúzsko na víne, Špeciality z hovädzieho mäsa, Sushi Premium, Thajsko Premium, Steaky a víno z Argentíny, Pre milovníkov mäsa, Torty Premium, Poťahované torty, Čokoláda a pralinky, RAW dezerty a torty Nueva via Cakes, Intenzívny kurz varenia pre začiatočníkov

Cena: 69 eur

 

 

Zľava pre malých kuchárikov
Chcete darovať svojim najmenším jedinečný kulinársky zážitok? Pre deti vo veku 10-15 rokov si môžete uplatniť 20% zľavu. Platí na všetky kurzy varenia i pečenia.
Pri rezervácii kurzu stačí zadať zľavový kód: malykucharik.
 
Zľava pre verných zákazníkov
Ak ste u nás absolvovali kurz varenia máte nárok na 10% zľavu z ceny ďalšieho kurzu. Podmienkou je, aby ste po kurze vyplnili dotazník spokojnosti zákazníka a ďalší kurz si objednali do 3 dní.
Pri rezervácii kurzu stačí zadať zľavový kód: dotaznik10.

 

IFcard14srgb_250_new

 

Zľava pre členov IKEA FAMILY
IKEA má rada nás a v Chefparade máme radi IKEA, a preto členom IKEA FAMILY patrí zľava 20 % na vybrané kurzy varenia každý mesiac. Pri rezervácii kurzu stačí zadať zľavový kód: IKEA20.

Októbrové kurzy: 10.10. Talianska klasika, 19.10. Sushi, 21.10. Naked cake a Carrot cake PREMIUM.

 

Aktuálne prebiehajúce zľavy nie je možné kombinovať.

Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

6 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku