Kurzy varenia

Školu varenia Chefparade obľubujú všetci – milovníci jedla, profesionáli, deti, turisti aj firmy.
Láka vás objavovanie nových chutí a experimentovanie v kuchyni? Kurzy varenia sú jedinečným kulinárskym zážitkom pre všetky vekové skupiny pod vedením profesionálnych šéfkuchárov.
Za doprovodu vôní z celého sveta sa stanete na pár hodín šéfkuchármi, umelcami a hlavne ochutnávačmi svojich výtvorov. Dostali ste chuť? Vyberte si z našich kategórií.

ZÁKLADNÉ KURZY VARENIA
Široká ponuka je zameraná na poznávanie svetových kuchýň a chuťoviek. Pod vedením skúsených šéfkuchárov si užijete kopec zábavy, naučíte sa triky šéfkuchárov a spoznáte mnoho špeciálnych surovín či exotických ingrediencií.

Francúzska klasika, Jamieho 30 minútovky, Talianska klasika, Spicy India, Sushi, Thajská kuchyňa, Vietnamská kuchyňa, Wok, wok, wok, Domáce steaky, We love burgers, Cupcakes, Cheesecake&Brownies, Taliansko – to najlepšie z regiónov, Maharadža India, To najlepšie z Ázie, Perfektné steaky, Pre milovníkov mäsa, , Ryby a dary mora, Makrónky, Francúzske dezerty

KURZY VARENIA PREMIUM *
Prémiové kurzy varenia predstavujú skutočnú lahôdku pre milovníkov gastronómie. Vychutnajte si špičkový kulinársky zážitok v sprievode zaujímavých workshopov či degustácií vín.

Francúzsko na víne, Špeciality z hovädzieho mäsa, Moderná stredomorská kuchyňa, Sushi Premium, Thajsko Premium, Steaky a víno z Argentíny, Torty Premium, Čokoláda a pralinky

 

Cena kurzov varenia 
Cena základného kurzu varenia je 59€.
Cena prémiového kurzu varenia je 69€.

V cene kurzu nie je zahrnutá konzumácia nápojov.

 

IKEA FAMILY a kurzy varenia v Chefparade.

 

Ak ste členom IKEA FAMILY máme pre vás pripravené každý mesiac 3 rôzne kurzy, na ktoré si môžete uplatniť 20% zľavu. Pri rezervácii kurzu stačí zadať zľavový kód: IKEA20.
V novembri sa môžete tešiť na tieto kurzy:
8.12. Sushi Premium, 10.12. Vietnamská kuchyňa, 16.12. Pralinky. 

 

Chcete darovať svojim najmenším jedinečný kulinársky zážitok? Na deti vo veku 10-15 rokov si môžete uplatniť 20% zľavu. Platí na všetky kurzy varenia i pečenia. Pri rezervácii kurzu stačí zadať zľavový kód: malykucharik.
Ak ste u nás absolvovali kurz varenia máte nárok na 10% zľavu z ceny ďalšieho kurzu. Podmienkou je, aby ste po kurze vyplnili dotazník spokojnosti zákazníka a ďalší kurz si objednali do 3 dní.
Pri rezervácii kurzu stačí zadať zľavový kód: dotaznik10.

 

Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

6 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku