Kurzy varenia

Ako sa robí poriadny steak? Aké je tajomstvo pravého Pad Thai? To keby som vedel, že sa do Chilli con carne dáva aj čokoláda…

Vitajte na kurzoch varenia v Chefparade! Oblečte si zástery, umyť ruky a ideme na to. Čaká vás pár hodín objavovania toho najlepšieho zo svetových kuchýň. Naučíte sa kulinárske postupy, ktoré sa v receptoch nedočítate. Získate tipy a triky od profesionálnych šéfkuchárov. Kurzom vás budú sprevádzať intenzívne vône a nevšedné chute. Ste pripravení? Vyberte si – máme vás čo učiť!

KURZY VARENIA PREMIUM Plus
Skutočná lahôdka pre milovníkov gastronómie. Štandard doplnený o zaujímavé workshopy, špeciálne ingrediencie či ochutnávku vín. V cene kurzu PREMIUM Plus je zahrnuté:

  • úvodné chuťovky a snacky pri príchode
  • neobmedzená konzumácia nealko nápojov, citronády, čaju a kávy počas kurzu
  • kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu
  • špeciálny KULINÁRSKY PRÉMIOVÝ BONUS uvedený v menu pri každom kurze

Cena: 89€

KURZY VARENIA ŠTANDARD
Zážitok s nezabudnuteľnou atmosférou, nové znalosti, chute a vône, skúsení šéfkuchári/ky. V cene kurzu ŠTANDARD je zahrnuté:

  • neobmedzená konzumácia nealko nápojov, citronády, čaju a kávy počas kurzu
  • kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu

Cena: 69€

KURZY VARENIA PRE DETI
Veľkých kuchárov treba vychovávať už od malička, a preto ak chcete pre svoje detičky zabezpečiť kopec zábavy, smiechu a nových kamarátov, toto je tá správna voľba. Kurzy sú vhodné pre deti od 6 do 14 rokov.

V kurze pre deti je zahrnuté:

  • neobmedzená konzumácia nealko nápojov, citronády, čaju
  • kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu

Cena: 49€

 

STORNO PODMIENKY
Pokiaľ nemôžete na kurz doraziť a dáte nám to vediet viac než 72 hodín pred začiatkom kurzu, nič sa nedeje a môžete si vybrať náhradný termín. 72 – 24 hodin pred kurzom si už musíme účtovať 50% z ceny kurzu a menej než 24 hodín už to bude celá čiastka, pretože máme nakúpené ingrediencie a vaše miesto už nestihneme obsadiť nikým ďalším. Čiastku za nami zrušený kurz vám necháme vo forme kreditov u nás na ďalší kurz alebo vám ju na požiadanie vrátime na účet do 14 dní.

 

Zľava pre malých kuchárikov
Chcete darovať svojim najmenším jedinečný kulinársky zážitok? Pre deti vo veku 10-15 rokov si môžete uplatniť 20% zľavu. Platí na všetky kurzy varenia i pečenia, okrem detských kurzov.
Pri rezervácii kurzu stačí zadať zľavový kód: malykucharik.
 
Zľava pre verných zákazníkov
Ak ste u nás absolvovali kurz varenia, máte nárok na 10% zľavu z ceny ďalšieho kurzu. Podmienkou je, aby ste po kurze vyplnili dotazník spokojnosti zákazníka a ďalší kurz si objednali do 3 dní.
Pri rezervácii kurzu zadajte zľavový kód, ktorý obdržíte emailom po absolvovanom kurze spolu s receptami.

 

IFcard14srgb_250_new

 

Zľava pre členov IKEA FAMILY
IKEA má rada nás a v Chefparade máme radi IKEA, a preto členom IKEA FAMILY patrí zľava 20 % na vybrané kurzy varenia každý mesiac. Pri rezervácii kurzu stačí zadať zľavový kód: IKEA20 a do poznámky číslo vašej IKEA karty.
Májové kurzy, na ktoré ste mohli využiť IKEA zľavu: 4.5. o 17:00 Thajská kuchyňa, 13.5. o 17:00 Naked cake Carrot cake PREMIUM Plus, 21.5. o 17:00 Sushi.
Júnové kurzy: 8.6. o 10:00 Vegánsky kurz, 9.6. o 10:00 Talianska klasika, 27.6. o 17:00 Cheesecake &  Cupcake

 

Aktuálne prebiehajúce zľavy nie je možné kombinovať.

Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

6 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku