Kurzy varenia

Ako sa robí poriadny steak? Aké je tajomstvo pravého Pad Thai? To keby som vedel, že sa do Chilli con carne dáva aj čokoláda…

Vitajte na kurzoch varenia v Chefparade! Oblečte si zástery, umyte ruky a ideme na to. Čaká vás pár hodín objavovania toho najlepšieho zo svetových kuchýň. Naučíte sa kulinárske postupy, ktoré sa v receptoch nedočítate. Získate tipy a triky od profesionálnych šéfkuchárov. Kurzom vás budú sprevádzať intenzívne vône a nevšedné chute. Ste pripravení? Vyberte si – máme vás čo učiť!

KURZY VARENIA PREMIUM Plus
Skutočná lahôdka pre milovníkov gastronómie. Štandard doplnený o zaujímavé workshopy, špeciálne ingrediencie či ochutnávku vín. V cene kurzu PREMIUM Plus sú zahrnuté: neobmedzená konzumácia nealko nápojov, limonády, čaju a kávy počas kurzu + kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu + špeciálny PRÉMIOVÝ BONUS – uvedený v menu pri každom kurze

Cena: 89€

KURZY VARENIA ŠTANDARD
Zážitok s nezabudnuteľnou atmosférou, nové znalosti, chute a vône, skúsení šéfkuchári. V cene kurzu ŠTANDARD je zahrnutá neobmedzená konzumácia nealko nápojov, limonády, čaju a kávy počas kurzu a kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

Cena: 69€

KURZY VARENIA PRE DETI
Veľkých kuchárov treba vychovávať už od malička, a preto ak chcete pre svoje detičky zabezpečiť kopec zábavy, smiechu a nových kamarátov, toto je tá správna voľba. Kurzy sú vhodné pre deti od 6 do 14 rokov. V kurze pre deti je  zahrnutá neobmedzená konzumácia nealko nápojov, limonády a čaju počas kurzu a kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

Cena: 49€

Naše kuchárske kurzy varenia sú určené pre každého, kto rád skúša a poznáva nové chute a korenia, exotické suroviny alebo nezvyčajné kombinácie chutí. Začiatočníci sú vítaní rovnako ako experti, ktorí chcú skúsiť niečo nové a exotické a zažiť pritom kopec zábavy. Každý kurz trvá v priemere 3-4 hodiny a kurzom vás sprevádzajú skúsení šéfkuchári.

STORNO PODMIENKY

Pokiaľ nemôžete na kurz doraziť a dáte nám to vedieť aspoň 72 hodín pred začiatkom kurzu, nič sa nedeje a môžete si vybrať náhradný termín. 72 – 24 hodín pred kurzom si už musíme účtovať 50% z ceny kurzu a menej ako 24 hodín už to bude celá čiastka, pretože na daný kurz už máme nakúpené potrebné ingrediencie a vaše miesto už nestihneme obsadiť nikým ďalším. Čiastku za nami zrušený kurz vám necháme vo forme kreditov u nás na ďalší kurz alebo vám ju na požiadanie vrátime na účet do 14 dní.

Zľava pre malých kuchárikov
Chcete darovať jedinečný kulinársky zážitok aj vašim najmenším? Pre deti vo veku 10-17 rokov si môžete uplatniť 20% zľavu. Platí na všetky kurzy varenia i pečenia, okrem detských kurzov. Pri rezervácii kurzu stačí zadať kód: malykucharik.
Zľava pre verných zákazníkov
Ak ste u nás absolvovali kurz varenia, máte nárok na jednu pečiatku do vernostnej kartičky. Za 5 pečiatok vo vašej vernostnej kartičke vás odmeníme zľavou až 50% z ceny ďalšieho kurzu. Stačí, ak nám zašlete mailom vyplnenú vernostnú kartičku a my vám na oplátku zašleme zľavový kód.
Zľava pre členov IKEA FMILY
IKEA má rada nás a v Chefparade máme radi IKEA, a preto členom IKEA FAMILY každý mesiac ponúkame zľavu 20% na 3 vybrané kurzy varenia konané v Bratislave, ktoré nájdete v tejto sekcii. Stačí, ak nám mailom zašlete číslo vašej IKEA karty spolu s výzvou CHCEM IKEA ZĽAVU NA KURZ (názov a dátum kurzu) a my vás prihlásime na kurz so zľavou. Akcia sa nevzťahuje na nákup darčekových poukazov a nedá sa kombinovať s inými zľavami. Kurzy so zľavou sú predom vybrané každý mesiac. 
Táto akcia na 3 vybrané kurzy mesačne – Momentálne nemáme v ponuke žiadne kurzy varenia s IKEA zľavou. 

 

Aktuálne prebiehajúce zľavy nie je možné kombinovať.

Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku