Pomôžte nám byť ešte lepšími! Vyplňte krátky dotazník a získajte darčekový balíček plný dobrôt. Prejsť na dotazník »

Kurzy varenia

 

 

 

 

Ako sa robí poriadny steak? Aké je tajomstvo pravého Pad Thai? To keby som vedel, že sa do Chilli con carne dáva aj čokoláda…

Vitajte na kurzoch varenia v Chefparade! Oblečte si zástery, umyť ruky a ideme na to. Čaká vás pár hodín objavovania toho najlepšieho zo svetových kuchýň. Naučíte sa kulinárske postupy, ktoré sa v receptoch nedočítate. Získate tipy a triky od profesionálnych šéfkuchárov. Kurzom vás budú sprevádzať intenzívne vône a nevšedné chute. Ste pripravení? Vyberte si – máme vás čo učiť:

KURZY VARENIA BASIC
Francúzska klasika, Jamieho recepty, Talianska klasika, Spicy India, Sushi, Thajská kuchyňa, Vietnamská kuchyňa, Wok, wok, wok, We love burgers, Svetový street food, Cupcakes, Cheesecake&Brownies, Taliansko – to najlepšie z regiónov, Maharadža India, To najlepšie z Ázie, Perfektné steaky, Ryby a dary mora, Makrónky, Francúzske dezerty

Cena: 59 eur

KURZY VARENIA PREMIUM*
Skutočná lahôdka pre milovníkov gastronómie. Vychutnajte si špičkový kulinársky zážitok v sprievode zaujímavých workshopov, špeciálnych ingrediencií či degustácií vín. Navyše každý účastník získa po kurze kulinársky certifikát o absolvovaní kurzu.

Francúzsko na víne, Špeciality z hovädzieho mäsa, Sushi Premium, Thajsko Premium, Steaky a víno z Argentíny, Pre milovníkov mäsa, Torty Premium, Poťahované torty, Čokoláda a pralinky, RAW dezerty a torty Nueva via Cakes, Intenzívny kurz varenia pre začiatočníkov

Cena: 69 eur

 

 

Zľava pre malých kuchárikov
Chcete darovať svojim najmenším jedinečný kulinársky zážitok? Pre deti vo veku 10-15 rokov si môžete uplatniť 20% zľavu. Platí na všetky kurzy varenia i pečenia.
Pri rezervácii kurzu stačí zadať zľavový kód: malykucharik.
 
Zľava pre verných zákazníkov
Ak ste u nás absolvovali kurz varenia máte nárok na 10% zľavu z ceny ďalšieho kurzu. Podmienkou je, aby ste po kurze vyplnili dotazník spokojnosti zákazníka a ďalší kurz si objednali do 3 dní.
Pri rezervácii kurzu stačí zadať zľavový kód: dotaznik10.

 

IFcard14srgb_250_new

 

Zľava pre členov IKEA FAMILY
IKEA má rada nás a v Chefparade máme radi IKEA, a preto členom IKEA FAMILY patrí zľava 20 % na vybrané kurzy varenia každý mesiac. Pri rezervácii kurzu stačí zadať zľavový kód: IKEA20.

Júlové termíny: 15.7. Francúzske dezerty, 21.7. Francúzska klasika, 27.7. Francúzsko na víne PREMIUM.


 

 

Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

6 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku