Zdobenie cupcakes

Cheesecakes a cupcakes sú snáď najznámejšie americké dezerty. Hovorí sa, že cheesecakes sa pôvodne servírovali atlétom súťažiacim na prvých Olympijských hrách v r. 776 pred n.l., aby im dodali energiu. Dnešná moderná verzia pozná rôzne druhy a príchute a Američania ich obľubujú až natoľko, že pre rôzne príchute cheesecakov si vytvorili rôzne národné dni. Rozlišujú napríklad tieto: National White Chocolate Cheesecake Day, National Cherry Cheesecake Day, National Blueberry Cheesecake Day alebo napríklad National Pumpkin Cheesecake Day. Cupcakes sú na tom podobne a Američania slávia opäť niekoľko národných dní pre Cupcakes ako napríklad National Chocolate Cupcake Day, National Vanilla Cupcake Day, či National Lemon Cupcake Day. Pôvodný názov bol “Cupcakes 1234”, pretože to bol zároveň jednoduchý spôsob ako si zapamätať správny pomer surovín (1 šálka masla, 2 šálky cukru, 3 šálky múky, 4 vajíčka, 1 šálka mlieka a 1 lyžička sódy) a pôvodne neboli bohato ozdobené, ako ich poznáme dnes. Popularita cupcakov výrazne vzrástla v roku 2000, vďaka filmu Sex v meste.

Na našom kurze sa naučíme, ako vyrobiť pravý Philadelphia Cheesecake a ukážeme si aj 3 druhy topov – bobuľové ovocie, slaný caramel a citrónový toping. Z cupcakes si ukážeme zároveň tie najvýznamnejšie aj pre Američanov – čokoládový a vanilkový cupcake, spolu s čokoládovým a vanilkovým krémom a naša profesionálna cukrárka vás naučí, ako tento krém naniesť ukážkovo a očariť nimi aj pravých Američanov.

KURZY VARENIA ŠTANDARD
Zážitok s nezabudnuteľnou atmosférou, nové znalosti, chute a vône, skúsení šéfkuchári. V cene kurzu ŠTANDARD je zahrnuté:
– neobmedzená konzumácia nealko nápojov, limonády, čaju a kávy počas kurzu
– kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu
– môžete sa tešiť na drobné občerstvenie počas celého kurzu

  • Termín: 21. februára 2021, nedeľa, 10:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 69 Eur
  • Kuchár: Lýdia "Biba" Lackovičová

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email

Fakturačné údaje

Ulica / Číslo
Mesto
PSČ
Názov firmy
IČO
DIČ
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 69 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

9 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku