Začiatočník v kuchyni

Chcete alebo sa potrebujete naučiť variť? Tak príďte k nám! Presne tento kurz je pre vás ušitý na mieru. Skrátime čas vášho učenia na minimum. Doslova vás čaká „rýchlokurz geniality“. Žiadne pokus-omyl stratégie, ale presné rady našich šéfkuchárov vás naučia potrebné zručnosti najlepšie a najrýchlejšie. Spoznáte všetky základné techniky prípravy jedál a je možné, že varenie sa stane dokonca vašim novým koníčkom. Nevadí, ak ste doteraz zvládli pripraviť len čaj. Krok za krokom sa naučíte všetko potrebné počas intenzívnych 6 hodín vzdelávania. Pripravte si perá, papiere a dobrú náladu, začíname!

Na kurze sa naučíte čo patrí do základnej zásoby surovín v domácnosti a ako ich správne skladovať. Prejdete spolu so šéfkuchárom prierezom základných techník spracovávania ovocia a zeleniny, základné techniky prípravy jedál, naučíte sa, ako rýchlo a efektívne vykostiť kurča a ako ho použiť v polievke a hlavnom jedle. Viete ako zachrániť presolenú polievku alebo čo robiť, keď sa zdrcne omáčka? Aj takéto vychytávky sa u nás dozviete. Praktickú časť kurzu začneme liečivým lahodným silným kuracím vývarom s domácou mrveničkou. Šéfkuchár vám ukáže aj ako sa dá profesionálne improvizovať pri varení, naučíme sa pripraviť vynikajúci Ceasar šalát, pripraviť si pravé domáce talianske cestoviny – Raviolli, Tagliatelle, Farfalle a neobídeme ani plnené cestoviny s tradičnou paradajkovou omáčkou.

Sladkou bodkou bude dokonalý čokoládový mousse, ktorým očaríte absolútne každého. Pripravili sme si pre vás aj niečo navyše! Prémiový bonus. Je ním kuchárska kniha Chefparade, kuchárska zástera, usmievavá vareška a dokonalý ťaháčik k vášmu ďalšiemu kulinárskemu tvoreniu – prierez základnými technikami prípravy jedla a varenia vhodných pre začiatočníkov. Po našom kurze sa stane kuchyňa pravdepodobne jedným z najobľúbenejších priestorov vášho domu. Variť s chuťou a láskou – s tým sa netreba narodiť, dá sa to aj naučiť. Chefparade je na to presne to správne miesto!

  • Termín: 26. februára 2022, sobota, 09:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 4 - 5 hodiny
  • Cena: 99 Eur
  • Kuchár: Martin Pollák

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 99 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku