Wok, wok, wok

Viete čím sa wok odlišuje od bežnej panvice? Wok sa dokáže rozohriať na veľmi vysokú teplotu, čím sa skráti čas varenia a jedlo bude chutiť lepšie a lahodnejšie. Svojím špecifickým tvarom uľahčuje miešanie a pridávanie ingrediencií. Je to snáď najvšestrannejší riad v kuchyni na prípravu ázijských špecialít. Je určený nielen na klasické stir-fry, ale tým, že predstavuje hlbokú nádobu a panvicu v jednom, používa sa aj napríklad na varenie v pare, vysmážanie, opekanie, pošírovanie, varenie, dusenie alebo prípravu polievok či dlho varených jedál (slow cooking). Využitie je naozaj pestré.

Príďte sa k nám naučiť, ako wok používať ako profesionál a ako v ňom dokonale pripraviť hydinu, hovädzinu, morské plody a rezance! Na kurze sa spolu s našim šéfkuchárom naučíte, ako si pripraviť singapurské rezance s krevetami, bambusovými výhonkami a množstvom chrumkavej zeleniny. Zistíte, ako správne uvariť hovädzie mäso vo woku – vyskúšate netradičný a jemne pikantný recept – Hovädzie so zeleným korením v kokosovom mlieku. Ďalšou bleskovkou budú ryžové rezance s tofu a arašidovým maslom a na záver zistíme, ako urobiť delikátne kurča – stir fry kura s mandľami a brokolicou s exotickým čínskym korením, zázvorom a cherry octom. Počas kurzu si vyskúšate prípravu jedál vo wokových panviciach značky Delimano. Varenie vo woku nie je len zábavné, ale hlavne zdravé. Pri rýchlej príprave si potraviny zachovávajú maximum prirodzených živín a vitamínov. Ak obľubujete zdravé a rýchle jedlá, tento kurz je určený presne pre vás. Neváhajte a zarezervujte si svoj termín čím skôr.

  • Termín: 30. mája 2022, pondelok, 17:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 79 Eur
  • Kuchár: Maroš Buberník

waiting list "Kurz je už obsadený. Môžete sa však prihlásiť do Waiting list-u a ak budeme mať voľné miesto, budeme vás kontaktovať."

Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Boli ste zaradený na waiting list
CHYBA:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku