We LOVE burgers

Chodíte po Bratislave a hľadáte ten najlepší burger v meste? Zakončite svoje prieskumy v Chefparade. Stačí pár trikov našich šéfkuchárov a aj vy zistíte, že poctivé burgre nie sú žiadna veľká veda. Klasický hamburger vie už dnes pripraviť takmer každý, ale náš šéfkuchár pripravil špeciálne kombinácie, ktorými nielen prekvapíte, ale zaručene aj ohúrite na každej párty. Toto národné jedlo Američanov pochádza pôvodne z nemeckého Hamburgu, a za veľkú mláku ho priviezli, ako inak, emigranti.

Pojem "burger" sa spája s rôznymi typmi sendvičov prevažne okrúhleho tvaru, vo svete sa používajú najrôznejšie druhy mäsa ako byvolie, divina, klokanie, losie, morčacie či lososie, ale dostupné sú aj vegetariánske verzie. Zaujímavosťou ostáva najväčší hamburger sveta, ktorý pripravujú v Michigane, váži neuveriteľných 84,3 kg, stojí 499$ a jeho príprava trvá až 12 hodín. Uff, trúfli by ste si?

U nás sa nenaučíte pripraviť najväčší hamburger, ale zaručene ten najchutnejší a najkvalitnejší, aký ste jedli! Na kurze si ukážeme nielen ako správne pripraviť kvalitné mäso, ale pôjdeme naozaj od základov. Naučíme sa pripraviť aj úžasnú a nadýchanú domácu hamburgerovú žemličku a fantastickú prílohu – vynikajúci coleslaw šalát s domácimi hranolkami. Zažiarte na vlastnej barbecue party s menu a zručnosťami od nás, ako skutočný šéfkuchár!

KURZY VARENIA ŠTANDARD
Zážitok s nezabudnuteľnou atmosférou, nové znalosti, chute a vône, skúsení šéfkuchári/ky. V cene kurzu ŠTANDARD je zahrnuté:
– neobmedzená konzumácia nealko nápojov, limonády, čaju a kávy počas kurzu
– kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu

  • Termín: 22. decembra 2021, streda, 17:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 69 Eur
  • Kuchár: Maroš Buberník

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 69 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku