Thali Veggie India

V Indii sa nachádza najväčší trh korenín Ázie a okrem iného je India aj domovom najväčšej komunity vegánov na svete. Pravé indické jedlo vás najlepšie naučí variť pravý Ind. Zoznámte sa s našimi šéfkuchármi z partnerskej prevádzky Thali – indickej vegetariánskej reštaurácie. Pochádzajú priamo z Indie a už sa nevedia dočkať, ako sa s vami podelia o pestré a chutné recepty z ich rodnej kuchyne. Svojou angličtinou ale i lámavou slovenčinou sa vám budú snažiť priblížiť autentickosť tejto výnimočnej kuchyne.

Na úvod si pripravíme Baigen bhuja – výborné indické zeleninové fašírky v ryžovej múke, Red lentils dal – hrejivú oranžovú tradičnú indickú omáčku z červenej šošovice. Vyrobíte si pravý indický chlieb - Poori bread. A dozviete sa horúce indické tipy ako najlepšie pripraviť ryžu Basmati a miestnu špecialitu - koriandrové chutney – bez týchto dvoch jedál si pravý Ind ani nesadne za stôl. Vedeli ste napríklad, že koriander pomáha proti migréne a tréme? A že basmati ryža je jednou z najkvalitnejších druhov ryže na svete a má nízky glykemický index (je prospešná pri zdravom stravovaní)? Indické jedlo nielen fantasticky chutí, ale práve vplyvom pestrých korenín veľmi prospieva zdraviu.

Určite si pripravte perá a papiere, pretože okrem fantastických a originálnych receptúr bude kurz plný aj neoceniteľných rád a tipov. No a záverečnú pomyselnú bodku dá kurzu krupicová halva s orieškami a hrozienkami, ktorá predstavuje doslova sladkú a sýtu hviezdu medzi indickými múčnikmi. Príďte s nami spoznať čaro indickej vegetariánskej kuchyne. Tešíme sa na vás!

Našim cieľom je umožniť ľuďom ochutnať autentické a zaujímavé chute z oblastí Indie a Thajska v príjemnom prostredí. Chceme uspokojiť nielen vegetariánov, ale aj vyznávačov zdravotného životného štýlu, zarytých mäsožravcov či tých, ktorí hľadajú zmenu vo svojom jedálničku. 

  • Termín: 19. júna 2022, nedeľa, 17:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 79 Eur
  • Kuchár: Yash

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 79 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku