Thali Veggie India (ENG/SK)

V Indii sa nachádza najväčší trh korenín Ázie a okrem iného je India aj domovom najväčšej komunity vegánov na svete. Pravé indické jedlo vás najlepšie naučí variť pravý Ind. Zoznámte sa s našimi šéfkuchármi z partnerskej prevádzky Thali – indickej vegetariánskej reštaurácie. Pochádzajú priamo z Indie a už sa nevedia dočkať, ako sa s vami podelia o pestré a chutné recepty z ich rodnej kuchyne. Svojou angličtinou ale i lámavou slovenčinou sa vám budú snažiť priblížiť autentickosť tejto výnimočnej kuchyne.

Na úvod si pripravíme Mango lassi – tradičný indický jogurtový nápoj, ktorý je jeden z najobľúbenejších nápojov Indie. Ďalej sa tešte na Baigen bhuja – výborné indické zeleninové fašírky v ryžovej múke, Red lentils dal – hrejivú oranžovú tradičnú indickú omáčku z červenej šošovice a Kadahi topinamburi – jemne pikantnú omáčku zo sladkastých zemiakov, paradajok a papriky. Spoznáte tiež tajomstvá výroby koreniacej zmesi, ktorá je kľúčovou ingredienciou v iných receptoch - Kadahi masala, ktorú si so šéfkuchárom spolu na kurze pripravíte. Vyrobíte si pravý indický chlieb - Poori bread. A dozviete sa horúce indické tipy ako najlepšie pripraviť ryžu Basmati a miestnu špecialitu - koriandrové chutney – bez týchto dvoch jedál si pravý Ind ani nesadne za stôl. Vedeli ste napríklad, že koriander pomáha proti migréne a tréme? A že basmati ryža je jednou z najkvalitnejších druhov ryže na svete a má nízky glykemický index (je prospešná pri zdravom stravovaní)? Indické jedlo nielen fantasticky chutí, ale práve vplyvom pestrých korenín veľmi prospieva zdraviu.

Určite si pripravte perá a papiere, pretože okrem fantastických a originálnych receptúr bude kurz plný aj neoceniteľných rád a tipov. No a záverečnú pomyselnú bodku dá kurzu krupicová halva s orieškami a hrozienkami, ktorá predstavuje doslova sladkú a sýtu hviezdu medzi indickými múčnikmi. Príďte s nami spoznať čaro indickej vegetariánskej kuchyne. Tešíme sa na vás!

Thali je vegetariánska samoobslužná reštaurácia v Bratislave, v ktorej sa varí indicko-thajská kuchyňa. Našim cieľom je umožniť ľuďom ochutnať autentické a zaujímavé chute z oblastí Indie a Thajska v príjemnom prostredí. Chceme uspokojiť nielen vegetariánov, ale aj vyznávačov zdravotného životného štýlu, zarytých mäsožravcov či tých, ktorí hľadajú zmenu vo svojom jedálničku. Jedlá z Thali kurzu sú výživné, zdravé a plné energie. Kurz je vedený zväčša v angličtine.

KURZY VARENIA ŠTANDARD
Zážitok s nezabudnuteľnou atmosférou, nové znalosti, chute a vône, skúsení šéfkuchári. V cene kurzu ŠTANDARD je zahrnuté:
– neobmedzená konzumácia nealko nápojov, limonády, čaju a kávy počas kurzu
– kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu

  • Termín: 16. novembra 2020, pondelok, 17:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 69 Eur
  • Kuchár: Chefparade

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email

Fakturačné údaje

Ulica / Číslo
Mesto
PSČ
Názov firmy
IČO
DIČ
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 69 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

8 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku