Thajská kuchyňa

Thajsko je vychýrenou dovolenkovou destináciou a svojou rovnako výnimočnou kuchyňou isto očarí aj vás. Thajské jedlo je veľmi lahodné a vždy pozostáva z vyváženosti všetkých piatich elementov: ostrosť, kyslosť, sladkosť, slanosť, horkosť. Zaujímavosťou je, že nič tu nie je pečené! V Thajsku sa rúra vidí v domácnostiach len zriedkavo, na dokonalé národné jedlo postačí horúci wok alebo gril.

V našom kurze sa naučíme, ako pripraviť to najlepšie z lokálnych špecialít. Začneme svetoznámou Tom Kha Kai polievkou – výborná polievka s kokosovým mliekom a plnou chuťou, pokračujeme hovädzím satay - lákavá chuť hovädzieho mäsa upravená podľa špeciálneho jávskeho receptu dochutená vlastnoručne vyrobeným arašidovým maslom. A potešíme aj naše oči – thajský šalát z čiernej ryže, ktorý si pripravíme ako ďalší chod, si získal obľubu medzi gurmánmi práve pre svoju neobvyklú chuť a krásne farby. Na záver sa môžete tešiť naozaj na netradičný thaiský dezert. Thaiské dezerty sú jedinečné v tom, že pozostávajú väčšinou z kokosových produktov a čerstvého ovocia, oproti zvyčajnému základu z múky a smotany. Môžete sa tešiť na geniálne kokosové palacinky s ananásom – s nezabudnuteľnou a výrazne návykovou chuťou a prekvapením vo vnútri. Thajčania veria, že jedenie jedla osamote prináša nešťastie a preferujú zdieľanie svojho jedla s ostatnými. Rovnako aj my si svoje dobroty po kurze vychutnáme za spoločným stolom – pre istotu.

  • Termín: 20. júna 2022, pondelok, 17:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 79 Eur
  • Kuchár: Martin Krajčovič

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 79 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku