Taliansko - To najlepšie z regiónov

Jedlo je bezpochyby jedným zo stavebných kameňov talianskej kultúry a napriek tomu, že svet v ktorom žijeme, je stále viac hektický, Taliani si stále naplno užívajú pôžitok z príležitosti vychutnať si dobré jedlo. Talianska kuchyňa je veľmi bohatá a pestrá. Je známa hlavne vďaka rôznym druhom cestovín, talianskym syrom, chutným dezertom a lahodným vínam.

Na kurze Taliansko - to najlepšie z regiónov, sa s našimi profesionálnymi šéfkuchármi dozviete, ako sa pripravujú špeciality z rôznych kútov tejto chuťami rozmanitej zeme - cez Parmu, Neapol, Toskánsko až po Sicíliu! Dozviete sa, že existuje aspoň 310 tvarov cestovín, naučíte sa, ako ich pripraviť al dente, a kedy k cestovinám pridať olivový olej. Počas kurzu si vlastnoručne vyrobíte talianske cestoviny, naučíte sa pripravovať smotanovú omáčku con Pollo a uvidíte, ako má vyzerať to povestné risotto. Na záver si pochutnáte na pravom tiramisu. Precestujte Taliansko za jediný večer a naučte sa variť typické pokrmy z každého kúta tejto očarujúcej krajiny! 

  • Termín: 25. mája 2022, streda, 17:00
  • Miesto konania: KOŠICE, Moldavská 8/B, BCT2
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 89 Eur
  • Kuchár: Chefparade

waiting list "Kurz je už obsadený. Môžete sa však prihlásiť do Waiting list-u a ak budeme mať voľné miesto, budeme vás kontaktovať."

Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Boli ste zaradený na waiting list
CHYBA:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku