Taliansko - To najlepšie z regiónov

Jedlo je bezpochyby jedným zo stavebných kameňov talianskej kultúry a napriek tomu, že svet v ktorom žijeme, je stále viac hektický, Taliani si stále naplno užívajú pôžitok z príležitosti vychutnať si dobré jedlo. Talianska kuchyňa je veľmi bohatá a pestrá. Je známa hlavne vďaka rôznym druhom cestovín, talianskym syrom, chutným dezertom a lahodným vínam.

Na kurze Taliansko - to najlepšie z regiónov, sa s našimi profesionálnymi šéfkuchármi dozviete, ako sa pripravujú špeciality z rôznych kútov tejto chuťami rozmanitej zeme - cez Parmu, Neapol, Toskánsko až po Sicíliu! Dozviete sa, že existuje aspoň 310 tvarov cestovín, naučíte sa, ako ich pripraviť al dente, a kedy k cestovinám pridať olivový olej. Počas kurzu si vlastnoručne vyrobíte talianske cestoviny, naučíte sa pripravovať smotanovú omáčku con Pollo a uvidíte, ako má vyzerať to povestné risotto. Na záver si pochutnáte na pravom tiramisu. Precestujte Taliansko za jediný večer a naučte sa variť typické pokrmy z každého kúta tejto očarujúcej krajiny! 

  • Termín: 15. júna 2022, streda, 17:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 99 Eur
  • Kuchár: Soňa Hunyadyova

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 99 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku