Talianska klasika

Typické talianske jedlá sa teraz môžete naučiť pripravovať sami. Talianska kuchyňa je vo svete stále obľúbenejšia! Vedie aj u vás? Naučíme vás, ako si ju ľahko pripraviť aj doma!

Vedeli ste, že v Taliansku rozoznávajú až 350 rôznych druhov a tvarov cestovín? Skúšali ste si už pripraviť vlastnoručne nadýchané, čerstvé cestoviny alebo pravé pesto? Naučíme vás, ako sa dá ľahko doma vyčariť kúsok Talianska na tanieri! Na kurze Talianska klasika sa pod vedením našich profesionálnych šéfkuchárov dozviete, ako vlastnoručne pripraviť chutné domáce cestoviny, ako rozvoňať ragú červeným vínom alebo pripraviť romantický dezert. Ponoríte sa do tajov chutí tradičného Toskánska či horúcej temperamentnej Sicílie a naučíme vás veľa výnimočných pochúťok. Jedlo je bezpochyby jedným zo stavebných kameňov Talianskej kultúry a napriek tomu, že časy sa menia a svet, v ktorom žijeme je stále viac hektický, Taliani si stále naplno užívajú pôžitok z príležitosti vychutnať si dobré jedlo. Tak prečo si neurobiť malú povestnú siestu pri skvelom jedle v príjemnom prostredí u nás? Tešíme sa na vás!

  • Termín: 25. júna 2022, sobota, 17:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 79 Eur
  • Kuchár: Martin Pollák

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 79 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku