Talianska klasika

Typické talianske jedlá sa teraz môžete naučiť pripravovať sami. Talianska kuchyňa je vo svete stále obľúbenejšia! Vedie aj u vás? Naučíme vás, ako si ju ľahko pripraviť aj doma!

Vedeli ste, že v Taliansku rozoznávajú až 350 rôznych druhov a tvarov cestovín? Skúšali ste si už pripraviť vlastnoručne nadýchané, čerstvé cestoviny alebo pravé pesto? Naučíme vás, ako sa dá ľahko doma vyčariť kúsok Talianska na tanieri! Na kurze Talianska klasika sa pod vedením našich profesionálnych šéfkuchárov dozviete, ako vlastnoručne pripraviť chutné domáce cestoviny, ako rozvoňať ragú červeným vínom alebo pripraviť romantický dezert. Ponoríte sa do tajov chutí tradičného Toskánska či horúcej temperamentnej Sicílie a naučíme vás veľa výnimočných pochúťok. Jedlo je bezpochyby jedným zo stavebných kameňov Talianskej kultúry a napriek tomu, že časy sa menia a svet, v ktorom žijeme je stále viac hektický, Taliani si stále naplno užívajú pôžitok z príležitosti vychutnať si dobré jedlo. Tak prečo si neurobiť malú povestnú siestu pri skvelom jedle v príjemnom prostredí u nás? Tešíme sa na vás!

  • Termín: 13. júna 2022, pondelok, 17:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 79 Eur
  • Kuchár: Soňa Hunyadyova

waiting list "Kurz je už obsadený. Môžete sa však prihlásiť do Waiting list-u a ak budeme mať voľné miesto, budeme vás kontaktovať."

Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Boli ste zaradený na waiting list
CHYBA:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku