Tajomstvo thajskej kuchyne (online)

Thajsko je vychýrenou dovolenkovou destináciou a svojou rovnako výnimočnou kuchyňou určite očarí aj vás. Čaká na vás kombinácia neobyčajných chutí, ktoré si zamilujete.  Na našom kurze sa naučíte, ako pripraviť to najlepšie z lokálnych špecialít. Začneme svetoznámou Tom Kha Kai – výbornou polievkou s kokosovým mliekom a jemne pikantnou chuťou. 

Pokračujeme známymi rezancami Pad Thai s chrumkavou zeleninou a tofu. Na záver sa môžete tešiť na nezabudnuteľnú chuť geniálnych kokosových palaciniek s ananásom.
Poďte si užiť exotický raj a objavte spoločne s nami nevšedné chute z pohodlia vášho domova. Pestrá thajská atmosféra sa odráža priamo do miestnej kuchyne, ktorá si vás zaručene podmaní.

PO OBJEDNANÍ ONLINE KURZU VÁM ZAŠLEME ZOZNAM VŚETKÝCH POTREBNÝCH SUROVÍN NA TENTO KURZ.

AKO BONUS ZÍSKATE ZĽAVU 25% NA KTORÝKOĽVEK KURZ V CHEFPARADE!

 • AKO PREBIEHA ONLINE KURZ? 
  Kuchár v našom štúdiu a vy vo vašej kuchyni sa spolu stretneme online. Tento kurz varenia bude prebiehať prostredníctvom videokonferenčenej platformy ZOOM, cez ktorú vás náš kuchár detailne prevedie celým kurzom.

Proces objednania kurzu je rovnaký, ako na naše klasické kurzy. Na úhradu môžete použiť aj darčekové poukazy.

 • JE MOJE KUCHYNSKÉ VYBAVENIE VHODNÉ NA TENTO KURZ?
  Bežné kuchynské vybavenie je dostačujúce. Ak budete variť vo dvojici, majte pripravených viac kuchynských potrieb (najmä nože, dosky, či príbor). Prezrite si zoznam  štandardného vybavenia potrebného počas našich online kurzov a všetko potrebné si pripravte tak, aby boli po ruke.

ZOZNAM VYBAVENIA: sporák, ručný mixér, elektrický mixér, hrniec (väčší/menší), panvica, škrabka, nožnice, džbán, varešky, dosky na krájanie, sitko, naberačka, plechy na pečenie, papier na pečenie, alobal, taniere, misky, nože, príbor, kuchynské utierky

AKÉ TECHNICKÉ VYBAVENIE POTREBUJEM?

 • Stačí vám spoľahlivý prístup na internet a zariadenie, pomocou ktorého budete online kurz sledovať. Odporúčame zvoliť si zariadenie s väčšou obrazovkou, napríklad notebook, aby ste videli všetko čo najlepšie. V zariadení majte nainštalovanú aplikáciu Zoom. Tú si však pre istotu stiahnite aj do svojho mobilného telefónu ako záložný plán pre prípad, že by sa vyskytol nejaký problém. Nezabudnite na nabíjačku, aby ste s nami mohli pohodlne variť až do konca. 

Pár dní pred samotným online kurzom vám príde email s podrobnými inštrukciami a informáciami o priebehu vášho kurzu varenia. :)

 • Termín: 18. februára 2022, piatok, 17:00
 • Miesto konania: Online,
 • Doba trvania: 2 hodiny
 • Cena: 49 Eur
 • Kuchár: Chefparade

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 49 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku