Svetový street food

Pouličné jedlo ako ho nepoznáte! 
Iba u nás v Chefparade sa dozviete ako rýchlo a jednoducho pripraviť mimoriadne chutné jarné rolky inšpirované newyorským pouličným štýlom.
Kde sa ukrýva kúzlo najpopulárnejšieho predjedla New Yorku? Správnou prípravou Chicken Lollipops Vás prevedie náš profesionálny šéfkuchár! 
Ako si doma pripraviť neuveriteľne chutný burger, na ktorý sa v New Yorku čaká v rade i pol hodinu v daždi?! Arašidový šalát trochu inak. Jeho výnimočná chuť doplnená koriandrovým chutney Vás istotne prekvapí. Sladkou bodkou tohto večera bude príprava tradičných smažených tyčiniek s vlastnoručne  pripravenou čokoládovou polevou - churros. Cítite ako sa vám plní žalúdok a skrehnuté prsty oteplievajú z chutí a vôní pouličného jedla? 

V kurze Street Food sa pozrieme pod pokrievku pouličných stánkov a naučíme sa ako si pripraviť  jedlo z ulice po domácky a v tých najrôznejších variantoch!

  • Termín: 22. marca 2018, štvrtok, 18:00
  • Miesto konania: Miletičova 60
  • Doba trvania: 4 - 5 hodiny
  • Cena: 59 Eur
  • Kuchár: Michal Hečko

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email

Fakturačné údaje

Ulica / Číslo
Mesto
PSČ
Názov firmy
IČO
DIČ
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom zašlite nám prosím potvrdenie o úhrade na izabela@chefparade.sk.

Zadajte kód
Celková suma: 59 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese izabela@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

6 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku