Svet na tanieri (online) + kompletný balíček surovín

Už ste dlho nikde necestovali? Ohúrte vaše chuťové kanáliky a vydajte sa s nami na cestu okolo sveta. Na začiatok zavítame do slnečného Mexica,  kde sa naučíme pripraviť asi to najchutnejšie a najznámejšie predjedlo – Guacamole. Následne sa posunieme o čosi ďalej – do Indie, kde všetky vône a koreniny premeníme na Tandori masala chicken a Naan chlieb.  Na záver nás bude čakať sladká čerešnička na torte – Panna cotta.

Tak čo, už ste vyhladli? Baľte kufre a ideme!

PRI OBJEDNÁVKE ONLINE KURZU ZÍSKATE AKO BONUS ZĽAVU 25% NA KTORÝKOĽVEK KURZ V CHEFPARADE!

 • AKO PREBIEHA ONLINE KURZ? 
  Kuchár v našom štúdiu a vy vo vašej kuchyni sa spolu stretneme online. Tento kurz varenia bude prebiehať prostredníctvom videokonferenčenej platformy ZOOM, cez ktorú vás náš kuchár detailne prevedie celým kurzom.

Suroviny potrebné pre váš kurz vám doručíme v deň konania kurzu - dovoz je možný len v rámci Bratislavy a Košíc.
Po dohode si suroviny môžte vyzdvihnúť osobne v praconých dňoch v našich štúdiách Chefparade.

Proces objednania kurzu je rovnaký, ako na naše klasické kurzy. Na úhradu môžete použiť aj darčekové poukazy.

 • ZAPLAŤ ZA JEDNÉHO, NAVAR PRE DVOCH!
  Na základe našich skúseností odporúčame variť vo dvojici, rovnako, ako to robíme počas bežných kurzov. Ak si preto vyberiete náš online kurz, v balíčku surovín, ktorý vám bude v deň kurzu doručený, sa budú nachádzať suroviny, z ktorých navaríte 2 porcie.

 Ak by ste si chceli navariť väčšie množstvo porcií, ponúkame vám možnosť doobjednania si samotného balíčka za cenu 15 EUR. Stačí, ak nám napíšete na kurzy@chefparade.sk a my vám náledne zašleme potrebné údajte k platbe.

 • JE MOJE KUCHYNSKÉ VYBAVENIE VHODNÉ NA TENTO KURZ?
  Bežné kuchynské vybavenie je dostačujúce. Ak budete variť vo dvojici, majte pripravených viac kuchynských potrieb (najmä nože, dosky, či príbor). Prezrite si zoznam  štandardného vybavenia potrebného počas našich online kurzov a všetko potrebné si pripravte tak, aby boli po ruke.

ZOZNAM VYBAVENIA: sporák, ručný mixér, elektrický mixér, hrniec (väčší/menší), panvica, škrabka, nožnice, džbán, varešky, dosky na krájanie, sitko, naberačka, plechy na pečenie, papier na pečenie, alobal, taniere, misky, nože, príbor, kuchynské utierky

 • ZÁKLADNÉ SUROVINY, KTORÉ BY STE MALI MAŤ DOMA A V BALÍČKU ICH NEDODÁVAME
  cukor (práškový, kryštálový), soľ, rastlinný olej, čierne korenie...

 • AKÉ TECHNICKÉ VYBAVENIE POTREBUJEM?
  Stačí vám spoľahlivý prístup na internet a zariadenie, pomocou ktorého budete online kurz sledovať. Odporúčame zvoliť si zariadenie s väčšou obrazovkou, napríklad notebook, aby ste videli všetko čo najlepšie. V zariadení majte nainštalovanú aplikáciu Zoom. Tú si však pre istotu stiahnite aj do svojho mobilného telefónu ako záložný plán pre prípad, že by sa vyskytol nejaký problém. Nezabudnite na nabíjačku, aby ste s nami mohli pohodlne variť až do konca. 

Pár dní pred samotným online kurzom vám príde email s podrobnými inštrukciami a informáciami o priebehu vášho kurzu varenia. :)

 • Termín: 16. apríla 2021, piatok, 17:00
 • Miesto konania: Online,
 • Doba trvania: 2 hodiny
 • Cena: 69 Eur
 • Kuchár: Chefparade

waiting list "Kurz je už obsadený. Môžete sa však prihlásiť do Waiting list-u a ak budeme mať voľné miesto, budeme vás kontaktovať."

Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Boli ste zaradený na waiting list
CHYBA:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku