Steaky a víno z Argentíny

Tak, ako rozloha Argentíny a jej rozmanité klimatické podmienky, tak aj argentínska kuchyňa ponúka pestrý výber ovocia, zeleniny, no najmä mäsa vďaka tradičnému chovu dobytka. Na tomto kurze sa naučíte pripravovať vynikajúce steaky z toho najlepšieho a najkvalitnejšieho mäsa - z argentínskej sviečkovej. Okrem dobrého jedla sa dozviete, čo sa skrýva pod názvom chimichuri, aké stupne prepečenia steakov existujú a naučíte sa, aký alkohol je najvhodnejší na flambovanie.

Pôžitok z fantastickej chuti znásobí lahodné argentínske víno, ktoré budete ochutnávať počas tohto výnimočného kurzu pre ozajstných labužníkov. Prijmite pozvanie na večer plný argentínskej nálady a zažite kulinársky zážitok, na aký sa nezabúda. Bonusom tohto zážitkového kurzu je neriadená ochutnávka argentínskeho vína, ktoré sme pre vás starostlivo vybrali tak, aby ideálne dopĺňalo navarené jedlo a jedinečný gastronomický zážitok.

  • Termín: 28. júna 2022, utorok, 17:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 99 Eur
  • Kuchár: Martin Pollák

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 99 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku