Špeciality francúzskej kuchyne (online)

Francúzska kuchyňa je vrcholom gastronomického umenia. Pokiaľ ide o chuť, pestrosť a rozmanitosť jedál je považovaná za najoriginálnejšiu kuchyňu sveta. Nechajte sa inšpirovať delikátnymi pochúťkami zo sveta a objavte jej výnimočnosť spoločne s nami. Naučíte sa nielen pravé francúzske exkluzívne recepty v top prevedení, ale aj tipy a triky od skúseného šéfkuchára, ktoré vám len tak bežne v reštaurácii nikto neprezradí!
Najprv sa naučíme, ako urobiť jednoduché jedlo s nádychom luxusu, ktoré dokonale vyzdobí váš stôl – lososový tartar, podávaný so zapečenou bagetkou. Ďalšou lahôdkou budú kačacie prsíčka na pomarančoch a brandy, ku ktorým si pripravíme varené baby zemiačiky. Tento recept si vďaka jeho výnimočnosti a nenáročnosti určite zamilujete. Sladkou bodkou na záver  bude extra lahodné  vanilkové créme bruéle s macerovanými jahodami, ktoré tomuto dezertu dodajú  ten správny šmrnc.

PO OBJEDNANÍ ONLINE KURZU VÁM ZAŠLEME ZOZNAM VŚETKÝCH POTREBNÝCH SUROVÍN NA TENTO KURZ.

AKO BONUS ZÍSKATE ZĽAVU 25% NA KTORÝKOĽVEK KURZ V CHEFPARADE!

 • AKO PREBIEHA ONLINE KURZ? 
  Kuchár v našom štúdiu a vy vo vašej kuchyni sa spolu stretneme online. Tento kurz varenia bude prebiehať prostredníctvom videokonferenčenej platformy ZOOM, cez ktorú vás náš kuchár detailne prevedie celým kurzom.

Proces objednania kurzu je rovnaký, ako na naše klasické kurzy. Na úhradu môžete použiť aj darčekové poukazy.

 • JE MOJE KUCHYNSKÉ VYBAVENIE VHODNÉ NA TENTO KURZ?
  Bežné kuchynské vybavenie je dostačujúce. Ak budete variť vo dvojici, majte pripravených viac kuchynských potrieb (najmä nože, dosky, či príbor). Prezrite si zoznam  štandardného vybavenia potrebného počas našich online kurzov a všetko potrebné si pripravte tak, aby boli po ruke.

ZOZNAM VYBAVENIA: sporák, ručný mixér, elektrický mixér, hrniec (väčší/menší), panvica, škrabka, nožnice, džbán, varešky, dosky na krájanie, sitko, naberačka, plechy na pečenie, papier na pečenie, alobal, taniere, misky, nože, príbor, kuchynské utierky

AKÉ TECHNICKÉ VYBAVENIE POTREBUJEM?

 • Stačí vám spoľahlivý prístup na internet a zariadenie, pomocou ktorého budete online kurz sledovať. Odporúčame zvoliť si zariadenie s väčšou obrazovkou, napríklad notebook, aby ste videli všetko čo najlepšie. V zariadení majte nainštalovanú aplikáciu Zoom. Tú si však pre istotu stiahnite aj do svojho mobilného telefónu ako záložný plán pre prípad, že by sa vyskytol nejaký problém. Nezabudnite na nabíjačku, aby ste s nami mohli pohodlne variť až do konca. 

Pár dní pred samotným online kurzom vám príde email s podrobnými inštrukciami a informáciami o priebehu vášho kurzu varenia. :)

 • Termín: 7. mája 2021, piatok, 17:00
 • Miesto konania: Online,
 • Doba trvania: 2 hodiny
 • Cena: 49 Eur
 • Kuchár: Chefparade

waiting list "Kurz je už obsadený. Môžete sa však prihlásiť do Waiting list-u a ak budeme mať voľné miesto, budeme vás kontaktovať."

Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Boli ste zaradený na waiting list
CHYBA:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku