Pusinky od Fosinky

Našu stálu ponuku lahodných cheesecake, naked cake či makrónkových kurzov dopĺňane ďalšou chutnou novinkou v podobe pusiniek a mini Pavlovych tortičiek od úžasnej Fosinky. Naučíme vás ako dokonale skĺbiť tie najzákladnejšie cukrárske ingrediencie ako vaječné bielka a cukor do dokonale vláčnych a na povrchu chrumkavých meringov alebo tak zvaných fosiniek. Tu však nekončíme, kedže aj ich samotná dekorácia je doslova umením a preto sa pohráme aj s ňou. Aby sme však neostali len pri pusinkach, posunieme ich na vyšší level a to v podobe Pavlovej torty. Korpus Pavlovej torty sa naučíte doplniť perfektným krémom so šťavnatým sezónnym ovocím. No a na záver bude už len na vás posúdiť či táto známa tortička má svoj pôvod naozaj v Austrálii alebo na Novom Zélande, kedže tie toto krajiny sa o ňu do dnes sporia.

KURZY VARENIA ŠTANDARD
Zážitok s nezabudnuteľnou atmosférou, nové znalosti, chute a vône, skúsení šéfkuchári/ky. V cene kurzu ŠTANDARD je zahrnuté:
– neobmedzená konzumácia nealko nápojov, citronády, čaju a kávy počas kurzu
– kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu

  • Termín: 18. apríla 2020, sobota, 18:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 69 Eur
  • Kuchár: Foska

waiting list "Kurz je už obsadený. Môžete sa však prihlásiť do Waiting list-u a ak budeme mať voľné miesto, budeme vás kontaktovať."

Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Boli ste zaradený na waiting list
CHYBA:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

8 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku