Perfektné steaky

Pretože obľuba steakov stále rastie, pripravili sme pre vás výnimočný kurz Perfektné steaky. Raw, Blue rare, Medium rare, Medium, Medium well done či Well done - ako prepečený ho máte radi vy? Kurz pre labužníkov, ktorí majú radi kus poriadneho mäsa, a chcú ho vedieť bravúrne pripraviť! Na kurzoch steakov pracujeme s vysokou hovädzou roštenkou, ktorá dodáva vašim receptom výbornú chuť. Pripravíte si tiež chutné prílohy, ktoré sa k mäsu hodia. Dozviete sa cenné rady od skúsených kuchárov – kde aké mäso nakúpiť, a kde nájdete najkvalitnejšie kúsky, ako si pripraviť skvelú marinádu... Opýtajte sa ich, čo vás zaujíma. Prekvapte vašich priateľov a blízkych týmito chutnými špecialitami pri najbližšej návšteve a predveďte im vaše schopnosti šéfkuchára!

Na kurze sa môžete tešiť na výborné Antipasto – Carpaccio s rukolou a parmezánom, presne ako v Taliansku - podávané s chrumkavou bagetou, ďalej na vynikajúce steaky spolu s prílohami, ktoré vyzdvihnú chuť mäsa – omáčka zo zeleného korenia. A nielen to! Dozviete sa, ako bezchybne ugrilovať zeleninu, aby chutila naozaj lahodne a profi zručnosti zavŕšite netradičným, ale extra lahodným flambovaným ananásom nezabudnuteľnej chuti! Zarezervujte si svoj kurz čím skôr, je naozaj veľmi vychytený!

  • Termín: 9. júna 2022, štvrtok, 17:00
  • Miesto konania: KOŠICE, Moldavská 8/B, BCT2
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 89 Eur
  • Kuchár: Matej Bakoš

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 89 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku