Perfektné steaky

Pretože obľuba steakov stále rastie, pripravili sme pre vás výnimočný kurz Perfektné steaky. Raw, Blue rare, Medium rare, Medium, Medium well done či Well done - ako prepečený ho máte radi vy? Kurz pre labužníkov, ktorí majú radi kus poriadneho mäsa, a chcú ho vedieť bravúrne pripraviť! Na kurzoch steakov pracujeme s vysokou hovädzou roštenkou, ktorá dodáva vašim receptom výbornú chuť. Pripravíte si tiež chutné prílohy, ktoré sa k mäsu hodia. Dozviete sa cenné rady od skúsených kuchárov – kde aké mäso nakúpiť, a kde nájdete najkvalitnejšie kúsky, ako si pripraviť skvelú marinádu... Opýtajte sa ich, čo vás zaujíma. Prekvapte vašich priateľov a blízkych týmito chutnými špecialitami pri najbližšej návšteve a predveďte im vaše schopnosti šéfkuchára!

Na kurze sa môžete tešiť na výborné Antipasto – Carpaccio s rukolou a parmezánom, presne ako v Taliansku - podávané s chrumkavou bagetou, ďalej na vynikajúce steaky spolu s prílohami, ktoré vyzdvihnú chuť mäsa – omáčka zo zeleného korenia. A nielen to! Dozviete sa, ako bezchybne ugrilovať zeleninu, aby chutila naozaj lahodne a profi zručnosti zavŕšite netradičným, ale extra lahodným flambovaným ananásom nezabudnuteľnej chuti! Zarezervujte si svoj kurz čím skôr, je naozaj veľmi vychytený!

KURZY VARENIA ŠTANDARD
Zážitok s nezabudnuteľnou atmosférou, nové znalosti, chute a vône, skúsení šéfkuchári/ky. V cene kurzu ŠTANDARD je zahrnuté:
– neobmedzená konzumácia nealko nápojov, limonády, čaju a kávy počas kurzu
– kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu

  • Termín: 7. decembra 2021, utorok, 17:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 69 Eur
  • Kuchár: Martin Pollák

waiting list "Kurz je už obsadený. Môžete sa však prihlásiť do Waiting list-u a ak budeme mať voľné miesto, budeme vás kontaktovať."

Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Boli ste zaradený na waiting list
CHYBA:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku