Mexická kuchyňa

Ak hľadáte spôsob, ako si zohriať srdce, nahliadnite do mexickej kuchyne. Cesta do Mexika poštípe chuťové poháriky a pohladí vašu kulinársku dušu. Teda, aby sme to uviedli na správnu mieru, mexická kuchyňa je pikantná, exotická a krásne aromatická. Základom sú fazule, kukurica, paradajky, avokádo, ale aj chilli papričky.

Na tomto kurze sa dozviete rozdiel medzi tacos, fajitas, enchiladas. Aby ste sa príliš nenudili, povenujeme sa aj salsám a homemade mexickým omáčkam. Naučíte sa pripravovať pravé guacamole a zistíte, ako rozoznať zrelé avokádo. Nezabudneme ani na štipľavé fazule s hovädzím mäsom, nazývané chilli con carne. To síce nie je pravé mexické jedlo, no naša mexičanka Vám o tom povie viac. 

Kurzom Vás prevedie šéfkuchárka, rodená mexičanka. Po slovensky výborne rozumie. No primárne bude kurz vedený v angličtine.

  • Termín: 26. mája 2022, štvrtok, 17:00
  • Miesto konania: KOŠICE, Moldavská 8/B, BCT2
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 69 Eur
  • Kuchár: Chefparade

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 69 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku