Lososová párty PREMIUM Plus

Losos je v našej kuchyni veľmi populárna ryba, nielen pre svoju krásnu farbu, ale aj pre rýchlu úpravu, jemnú a lahodnú chuť. Vo všetkých príručkách zdravej výživy sa píše, že rybu by sme mali konzumovať aspoň 1-2x týždenne kvôli prospešným účinkom pre naše zdravie. Výskumy dokázali, že ak si lososa doprajete aspoň jeden krát do týždňa, výrazne si znížite riziko infarktu. Príďte si preto ku nám po inšpiráciu, ako túto lahodnú a zdravú rybu pripraviť na 5 delikátnych spôsobov. Naučíte sa, ako urobiť výbornú bleskovku na raňajky či pre nečakanú návštevu – nátierku z údeného lososa. Zistíte, aký je rozdiel medzi pošírovaním a varením a spolu so šéfkuchárom si pripravíte ďalšiu lahôdku – pošírovaného lososa s bešamelovo-kôprovou omáčkou. Pri ďalšom recepte si pôjdeme po inšpiráciu do Ázie – čaká na vás fantastický marinovaný losos v geniálnej teriyaki omáčke s ryžovými rezancami, s mrkvou a cukinou. Ďalej si ukážeme ako lososa správne ugrilovať a ako si ho vychutnať napríklad počas letnej barbecue party spolu s výborným šalátom z kuskusu a kozieho syra. Poslednou dobrotou, ktorú si so šéfkuchárom pripravíte, bude pečený losos so špenátom v lístkovom ceste.

Nechajte sa zlákať naším lososím mámením – rýchlymi a skvelými receptami, ktorými spestríte repertoár vašich rodinných večerí (či rýchleho obeda) a urobíte zároveň aj niečo pre svoje zdravie. Len pre zaujímavosť, konzumáciou lososa vraj bude človek šťastnejší, pretože obsahuje látky dôležité pre tvorbu serotonínu – hormónu šťastia. Ten pomáha tvoriť napríklad aj čokoláda, ale na rozdiel od nej po jedení rýb človek nepriberie. Navyše je losos aj účinné afrodiziakum.                                    

Ešte stále váhate či ku nám prísť? Neváhajte. Tešíme sa na vás!

KURZY VARENIA PREMIUM Plus
Skutočná lahôdka pre milovníkov gastronómie. Štandard doplnený o zaujímavé workshopy, špeciálne ingrediencie či ochutnávku vín. V cene kurzu PREMIUM Plus je zahrnuté:
– špeciálny KULINÁRSKY PRÉMIOVÝ BONUS uvedený v menu pri každom kurze
– neobmedzená konzumácia nealko nápojov, citronády, čaju a kávy počas kurzu
– kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu

  • Termín: 11. septembra 2019, streda, 17:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 4 - 5 hodiny
  • Cena: 89 Eur
  • Kuchár: Chefparade

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email

Fakturačné údaje

Ulica / Číslo
Mesto
PSČ
Názov firmy
IČO
DIČ
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 89 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese izabela@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

6 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku