Kuracie variácie pre začiatočníkov

Chcete zlepšiť svoje kuchárske schopnosti? Cheli by ste sa naučiť spracovať celé kura a pripraviť si z neho hneď niekoľko chodov? Chceli by ste variť tak, aby ste v kuchyni vyprodukovať čo najmenej odpadu? Príďte k nám a my Vás to naučíme! Čaká Vás niekoľko hodín zábavy a "zázrakov", ktoré sa budú diať pod Vašimi rukami. Na tomto kurze sa naučíte pracovať s nožom. Osvojíte si rôzne techniky krájania a zistíte, ako môžete ďalej spracovať odrezky či šupky tak, aby ste mali čo najmenej odpadu. Naši šéfkuchári Vám prezradia cenné rady a naučia Vás potrebné zručnosti.

Po tomto kurze sa stanete majstrom v naporcovaní kuraťa. Naučíte sa, ako z neho využiť každú časť a pripravíte si niekoľko chodov: predjedlo, polievku, šalát a hlavné jedlo.

Praktickú časť kurzu začneme výborným welcome drinkom, ktorý Vás povzbudí do ďalšieho varenia. Následne si pripravíte silný Kurací vývar s domácou mrveničkou. Šéfkuchár Vám ukáže čo znamená improvizovať pri varení, naučíte sa pripraviť vynikajúci Cézar šalát s domácou majonézou, Kuracie prsia s baby zemiakmi či Kurací paprikáš podávaný s nokerlami. 

Po našom kurze sa stane kuchyňa pravdepodobne jedným z najobľúbenejších priestorov Vášho domu. 

Po našom kurze budete kráľom či kráľovnou nedeľných obedov. 

  • Termín: 29. júna 2022, streda, 17:00
  • Miesto konania: KOŠICE, Moldavská 8/B, BCT2
  • Doba trvania: 4 - 5 hodiny
  • Cena: 89 Eur
  • Kuchár: Matej Bakoš

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 89 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku