Kráľovská hostina s čašou dobrého vína PREMIUM Plus

„Čo si kráľ, že si myslíš, že Ti budú padať pečené holuby do huby?!“ – U nás na kurze „Kráľovská hostina“ áno!

Na kráľovskom dvore, ste pozvaní na kráľovskú hostinu. Vchádzate do kráľovskej jedálne, riady a príbory sa lesknú, čaše sú pripravené. Nakúkate do kráľovskej kuchyne – a dostávate zásteru! Na chvíľu sa stávate kráľovským kuchárom! Čakajú na vás špeciality z bažanta, holubov, kuriatok, zeleniny, ovocia a vína a vy pod dohľadom najvyššieho kráľovského šéfkuchára pripravujete hostinu pre špeciálnych hostí. A tými hosťami ste vy! Zástery dolu, sadnúť k stolu a už len si vychutnávať tú znamenitú chuť jedál z dávnej vznešenej minulosti. K tomu vám nalejeme času dobrého vína... a dovolíme vám oblízať si po takýchto dobrotách aj všetky prsty, ako to kedysi králi a kráľovné robili ;)
Pravidlá zakazovali hádzať kosti na obrus alebo pod stôl a keď to bolo nutné, iba pod svoje nohy. Kosti a zvyšky zhrabával dreveným nožom sluha priamo z nádoby, z ktorej sa jedlo…
PREMIUM BONUS: Ochutnajte jedlá, ktoré vám v bežnej reštaurácii neponúknu. K netradičným pokrmom vám budeme podávať výborné vínka z celého sveta a z vás sa tak na jeden večer stane kráľ či kráľovná.

  • Termín: 17. septembra 2021, piatok, 17:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 89 Eur
  • Kuchár: Martin Pollák

waiting list "Kurz je už obsadený. Môžete sa však prihlásiť do Waiting list-u a ak budeme mať voľné miesto, budeme vás kontaktovať."

Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email
Boli ste zaradený na waiting list
CHYBA:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku