Kráľovská hostina s čašou dobrého vína PREMIUM Plus

„Čo si kráľ, že si myslíš, že Ti budú padať pečené holuby do huby?!“ – U nás na kurze „Kráľovská hostina“ áno!

Na kráľovskom dvore, ste pozvaní na kráľovskú hostinu. Vchádzate do kráľovskej jedálne, riady a príbory sa lesknú, čaše sú pripravené. Nakúkate do kráľovskej kuchyne – a dostávate zásteru! Na chvíľu sa stávate kráľovským kuchárom! Čakajú na vás špeciality z bažanta, holubov, kuriatok, zeleniny, ovocia a vína a vy pod dohľadom najvyššieho kráľovského šéfkuchára pripravujete hostinu pre špeciálnych hostí. A tými hosťami ste vy! Zástery dolu, sadnúť k stolu a už len si vychutnávať tú znamenitú chuť jedál z dávnej vznešenej minulosti. K tomu vám nalejeme času dobrého vína... a dovolíme vám oblízať si po takýchto dobrotách aj všetky prsty, ako to kedysi králi a kráľovné robili ;)
Pravidlá zakazovali hádzať kosti na obrus alebo pod stôl a keď to bolo nutné, iba pod svoje nohy. Kosti a zvyšky zhrabával dreveným nožom sluha priamo z nádoby, z ktorej sa jedlo…
PREMIUM BONUS: Ochutnajte jedlá, ktoré vám v bežnej reštaurácii neponúknu. K netradičným pokrmom vám budeme podávať výborné vínka z celého sveta a z vás sa tak na jeden večer stane kráľ či kráľovná.

  • Termín: 27. novembra 2020, piatok, 17:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 89 Eur
  • Kuchár: Chefparade

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email

Fakturačné údaje

Ulica / Číslo
Mesto
PSČ
Názov firmy
IČO
DIČ
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 89 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

8 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku