Francúzska klasika

Francúzska kuchyňa je považovaná za vrchol gastronomického umenia! Francúzi dávajú najvyššiu prioritu pôžitku z jedla a tak aj jeho príprava a konzumácia nie sú len neutrálny akt, ale sú povýšené na rituál. Francúzi poznajú na každý deň v roku iný druh syra, zjedia približne 500 miliónov slimákov ročne a približne 10 miliárd bagiet sa v tejto krajine vyprodukuje každý rok! Neuveriteľné čísla, však? Potvrdzujú naozaj gurmánsky spôsob života Francúzov. V celosvetovom meradle patria francúzske reštaurácie medzi najvychytenejšie, najexkluzívnejšie a najviac nóbl. Francúzska kuchyňa predstavuje vrchol labužníckeho neba. A kúsok z tohto sveta labužníckeho luxusu Vám prinášame u nás. Príďte sa naučiť tradičné špeciality tejto špičkovej kuchyne k nám! Naši šéfkuchári Vás naučia ako si dokonale pripraviť francúzsku klasiku ako napríklad výbornú tradičnú cibuľovú polievku zapečenú s toastom a syrom, alebo skvelého kohúta na burgundskom víne. Víno je považované za „intelektuálnu časť“ francúzskych jedál a je jej nepostrádateľnou súčasťou. Čaká Vás taktiež návod ako si pripraviť domáci vychýrený quiche lahodnej chuti a úplnou čerešničkou na torte bude bezchybné Crème brûlée, ktoré s radami od šéfkuchára zvládnete na jednotku. Aj Vám sa už zbiehajú slinky? Výborne! Príďte k nám a zistite ako zažiariť vo vlastnej kuchyni s francúzskou gurmánskou noblesou. 

KURZY VARENIA ŠTANDARD
Zážitok s nezabudnuteľnou atmosférou, nové znalosti, chute a vône, skúsení šéfkuchári/ky. Samozrejmosťou sú nealko nápoje v cene ako aj certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu.

  • Termín: 11. januára 2019, piatok, 18:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Košická 58
  • Doba trvania: 4 - 5 hodiny
  • Cena: 69 Eur
  • Kuchár: Michal Hečko

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email

Fakturačné údaje

Ulica / Číslo
Mesto
PSČ
Názov firmy
IČO
DIČ
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 69 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese izabela@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

6 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku