Domáca indická kuchyňa PREMIUM Plus (ENG/SK)

India je právom nazývaná krajinou korení. V žiadnej inej krajine sa nenachádza toľko druhov ako práve tu, nachádza sa tu najväčší trh korenín Ázie. Hovorí sa, že čokoľvek čo sa zje v tejto krajine, je považované za príčinu alebo liek všetkých chorôb a ťažkostí. Takže jedlo je tu vnímané rovnako za umenie ako za vedu, ktorá sa odvíja od krásnej kulinárskej tradície.

My sme si pre vás pripravili výnimočný kurz domácej indickej kuchyne, kde spoznáte to najlepšie indické jedlo, ktoré poteší nielen vaše chuťové poháriky, ale i ostatné zmysly. Tešte sa na omamnú a nezabudnuteľnú harmóniu vôní tých najpestrejších korenín a kvalitných ingrediencií v dokonalom súlade. Na kurze vás naučíme ako z bežne dostupných surovín vykúzliť netradičné chute a vône Indie pod taktovkou rodeného Inda! Najprv vyskúšame jeden z najobľúbenejších nápojov Indie – Mango Lassi, vynikajúci a rýchly zeleninový snack Pakora, kuracie mäso vo voňavej kari omáčke - Chicken Tikka, dokonalé jahňacie pripravené v hrejivej zmesi korenín s podtónom kardamónu a škorice – Rogan Josh, a naučíme sa ako sa vyrába delikátny indický syr – Kadahi Paneer. Potom vás naučíme pripraviť si veľmi obľúbenú prílohu v Indii – placky Chapati a v neposlednom rade vás náš kuchár zasvätí do indickej alchýmie – naučíte sa vyrobiť si vlastné, snáď to najznámejšie indické korenie, pardon koreniacu zmes – Garam masala. Pravdepodobne viete, že Garam masala môže každé jedlo urobiť delikátnym. Dokáže nielen výnimočne ochutiť, ale aj zahriať a zrýchliť metabolizmus, takže prospieva aj zdraviu. Zmienka o tejto korenine sa nachádza aj v legendárnej starodávnej perzskej kuchyni, v indickej kuchyni má veľmi dlhú tradíciu a u nás vás do jej tajov zasvätí rodený indický šéfkuchár.

Kurzy bývajú vedené v slovenčine aj angličtine.

Pripravte si papiere a perá a zistite všetko, čo vás o Indii zaujíma. 

KURZY VARENIA PREMIUM Plus
Skutočná lahôdka pre milovníkov gastronómie. Štandard doplnený o zaujímavé workshopy, špeciálne ingrediencie či ochutnávku vín. V cene kurzu PREMIUM Plus je zahrnuté:
– špeciálny KULINÁRSKY PRÉMIOVÝ BONUS uvedený v menu pri každom kurze
– neobmedzená konzumácia nealko nápojov, limonády, čaju a kávy počas kurzu
– kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu

  • Termín: 11. augusta 2021, streda, 17:00
  • Miesto konania: BRATISLAVA, Miletičova 60
  • Doba trvania: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 89 Eur
  • Kuchár: Shrey Kadam

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email

Fakturačné údaje

Ulica / Číslo
Mesto
PSČ
Názov firmy
IČO
DIČ
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 89 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku