Cesta naprieč Áziou (online) + kompletný balíček surovín

Spoznajte základné stavebné kamene kuchyne, ktorá je od nás na tisícky kilometrov vzdialená. Ázia je najväčším a najľudnatejším kontinentom, domovom mnohých tradícií, kultúr, národov a samozrejme mnohých národných kuchýň. Ázijská kuchyňa si získala popularitu práve kvôli svojej jednoduchosti a extra rýchlej príprave jedál. Je preslávená svojimi výraznými koreninami, ktoré majú pozitívny efekt na zdravie, vytvárajú lahodnú chuť a sú rýchlo stráviteľné.  Máte chuť a odvahu s nami vyraziť ? Čaká vás excelentný výber toho najlepšieho z Ázie. Dozviete sa zaručený recept na pravú ázijskú ostro-kyslú polievku. Zastavíme sa aj v Thajsku, kde ochutnáme Thajské červené kari s jasmínovou ryžou. Na záver nás bude čakať lahodná dobrota,  ale o tej vám už bližšie porozpráva náš šéfkuchár priamo na kurze.

PRI OBJEDNÁVKE ONLINE KURZU ZÍSKATE AKO BONUS ZĽAVU 25% NA KTORÝKOĽVEK KURZ V CHEFPARADE!

 • AKO PREBIEHA ONLINE KURZ? 
  Kuchár v našom štúdiu a vy vo vašej kuchyni sa spolu stretneme online. Tento kurz varenia bude prebiehať prostredníctvom videokonferenčenej platformy ZOOM, cez ktorú vás náš kuchár detailne prevedie celým kurzom.

Suroviny potrebné pre váš kurz vám doručíme v deň konania kurzu - dovoz je možný len v rámci Bratislavy a Košíc.
Po dohode si suroviny môžte vyzdvihnúť osobne v praconých dňoch v našich štúdiách Chefparade.

Proces objednania kurzu je rovnaký, ako na naše klasické kurzy. Na úhradu môžete použiť aj darčekové poukazy.

 • ZAPLAŤ ZA JEDNÉHO, NAVAR PRE DVOCH!
  Na základe našich skúseností odporúčame variť vo dvojici, rovnako, ako to robíme počas bežných kurzov. Ak si preto vyberiete náš online kurz, v balíčku surovín, ktorý vám bude v deň kurzu doručený, sa budú nachádzať suroviny, z ktorých navaríte 2 porcie.

 Ak by ste si chceli navariť väčšie množstvo porcií, ponúkame vám možnosť doobjednania si samotného balíčka za cenu 15 EUR. Stačí, ak nám napíšete na kurzy@chefparade.sk a my vám náledne zašleme potrebné údajte k platbe.

 • JE MOJE KUCHYNSKÉ VYBAVENIE VHODNÉ NA TENTO KURZ?
  Bežné kuchynské vybavenie je dostačujúce. Ak budete variť vo dvojici, majte pripravených viac kuchynských potrieb (najmä nože, dosky, či príbor). Prezrite si zoznam  štandardného vybavenia potrebného počas našich online kurzov a všetko potrebné si pripravte tak, aby boli po ruke.

ZOZNAM VYBAVENIA: sporák, ručný mixér, elektrický mixér, hrniec (väčší/menší), panvica, škrabka, nožnice, džbán, varešky, dosky na krájanie, sitko, naberačka, plechy na pečenie, papier na pečenie, alobal, taniere, misky, nože, príbor, kuchynské utierky

 • ZÁKLADNÉ SUROVINY, KTORÉ BY STE MALI MAŤ DOMA A V BALÍČKU ICH NEDODÁVAME
  cukor (práškový, kryštálový), soľ, rastlinný olej, čierne korenie...

 • AKÉ TECHNICKÉ VYBAVENIE POTREBUJEM?
  Stačí vám spoľahlivý prístup na internet a zariadenie, pomocou ktorého budete online kurz sledovať. Odporúčame zvoliť si zariadenie s väčšou obrazovkou, napríklad notebook, aby ste videli všetko čo najlepšie. V zariadení majte nainštalovanú aplikáciu Zoom. Tú si však pre istotu stiahnite aj do svojho mobilného telefónu ako záložný plán pre prípad, že by sa vyskytol nejaký problém. Nezabudnite na nabíjačku, aby ste s nami mohli pohodlne variť až do konca. 

Pár dní pred samotným online kurzom vám príde email s podrobnými inštrukciami a informáciami o priebehu vášho kurzu varenia. :)

 • Termín: 21. mája 2021, piatok, 17:00
 • Miesto konania: Online,
 • Doba trvania: 2 hodiny
 • Cena: 69 Eur
 • Kuchár: Chefparade

Objednávkový formulár


Kontaktné údaje

Meno
Priezvisko
Telefón
Email

Fakturačné údaje

Ulica / Číslo
Mesto
PSČ
Názov firmy
IČO
DIČ
Zľavový kód

Spôsob úhrady

Bankový prevod

Emailom od nás dostanete pokyny k platbe, ktorú zadáte prostredníctvom vašej banky. Ak si želáte zaslať darčekový poukaz obratom, prosím, zašlite nám potvrdenie o úhrade na kontaktný e-mail uvedený v potvrdení objednávky.

Zadajte kód
Celková suma: 69 Eur

Ak máte akýkúkoľvek otázku, navštívte prosím našu stránku FAQ alebo nás kontaktujte na emailovej adrese kurzy@chefparade.sk, prípadne volajte na tel.: +421 948 234 553

Rezervácia úspešne odoslaná
CHYBA:
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to
Doplatok na mieste konania:
Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku