Firemné akcie a prenájom

 

Kulinársky večierok, pre vašu firmu presne na mieru

Zažite netradičný, originálny a zábavný firemný večierok. Spoločné varenie pod vedením skúsených a zábavných šéfkuchárov, degustácia slovenských aj svetových vín a príjemná atmosféra – to všetko vám vytvoríme presne podľa vašich požiadaviek a predstáv.

 

Chcete pre svoj tím výnimočný zážitok a zároveň sa niečo spoločne naučiť?

Aktivity sú hravou formou zamerané na utužovanie vzťahov s dôrazom na dôležitosť tímovej spolupráce. Ako vyzerajú vaši kolegovia v obleku už pravdepodobne viete, ale videli ste ich už v zástere?

 

Rezervujte si posledné voľné termíny v Bratislave a Košiciach

Vyplňte formulár na tejto stránke a my vám pripravíme ponuku presne pre vašu firmu alebo team. Nezabudnite vyplniť termín a miesto vašej akcie. Ponuku vám spracujeme aj v anglickom jazyku.

 

Kulinárska akcia u vás vo firme alebo na vami vybranom mieste

Okrem akcií v našich priestoroch radi prídeme priamo za vami. Vaše pracovisko alebo iné miesto, interiér alebo aj pod holým nebom. Nie je to v Bratislave alebo Košiciach? Vzdialenosť nás nezastaví, všetko potrebné vybavenie a ingrediencie si prinesieme so sebou. Povedzte nám vašu predstavu a o detaily sa postaráme my.

Vyplňte formulár na tejto stránke a my vám pripravíme ponuku presne pre vašu firmu alebo team. Nezabudnite vyplniť termín a mesto vašej akcie. Ponuku vám spracujeme aj v anglickom jazyku.

 

Prenájom našich kuchynských štúdií

Hľadáte príjemné prostredie na tlačovú konferenciu, školenie či prezentáciu, fotenie, natáčanie alebo súkromnú akciu? Zabezpečíme organizáciu vašej akcie na mieru od začiatku až do konca. Dajte nám vedieť o vašich plánoch a akciu vyskladáme podľa vašich predstáv.

K dispozícii máme premietacie plátno, dataprojektor aj flipchart. Ak pripravujete vlastnú akciu spojenú s varením, v prípade záujmu sú vám k dispozícii aj naši skúsení šéfkuchári a šarmantné hostesky. Variť môžete z vlastných produktov alebo vám radi zabezpečíme všetko potrebné.

Viac informácií o kapacite, lokalite a našich štúdiách Chefparade sa dočítate na stránke Štúdiá.

Pozn.: Firemné akcie nie je možné uhrádzať darčekovými poukazmi Chefparade.

 

  • Doba trvania: Podľa dohody
  • Počet osob: 8 - 100

Nezáväzný dopyt cenovej kalkulácie

Požadujem ponuku v anglickom jazyku
Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Prihlásenie do newslettra
ĎAKUJEME za odoslanie.
Ideme na to

Už u nás varili

Ako to prebieha
Menu čo sa varí
Doplnkový program
Štúdiá
Galéria

Ako to prebieha

Kulinársky event v našich štúdiách zvládneme pripraviť pre 8 až 40 osôb. Ak sa akcia bude konať vo vašich priestoroch alebo kdekoľvek inde, kapacitu s vami radi preberieme podľa miesta konania a programu.

Po uvítaní a úvodných inštrukciách rozdelíme účastníkov do menších tímov. Tie budú pripravovať jednotlivé časti menu pod vedením šéfkuchárov, ktorí zabezpečia plynulý chod akcie. Každý tím pripraví 1-2 jedlá podľa pripraveného receptu a ingrediencií. Všetky časti menu sú jednoduché na prípravu, ktorá netrvá dlhšie než 90 minút.

Vyberte si jeden zo 3 formátov pre teambuildingové akcie:

1. Kulinársky teambuilding

Je organizovanie teambuildingových aktivít kľúčovou prísadou pre váš úspech a chceli by ste viac než tradičné teambuildingové metódy?

Koncept firemného teambuildingu, ako jeden z našich programov, prináša unikátne spojenie spoločného varenia, osobného rozvoja a budovania tímu. Jedlo je téma, ktorá spája ľudí s tými najrôznejšími záujmami. Spoločné varenie je preto ideálnou a prirodzenou aktivitou, ktorá odstraňuje bariéry medzi kolegami a dáva priestor pre veselé spoločné zážitky a vzájomné spoznávanie sa v iných roliach ako bežne počas pracovnej doby.

A k tomu všetkému máme v Chefparade naviac k dispozícii širokú ponuku kvalitných vín od slovenských aj zahraničných vinárov, pestrý doplnkový program a skvelých šéfkuchárov, teda ten ideálny mix pre vašu výnimočnú akciu.

2. Kulinárske súťaženie v tímoch

Chcete v účastníkoch podporiť kreativitu a súťaživosť a zároveň tímovú spoluprácu dostať na maximálnu úroveň? Vrelo odporúčame zvoliť si formu kulinárskeho súťaženia v tímoch.

Účastníci sú rozdelení do 2-4 tímov, ktoré súťažia proti sebe, pričom všetky tímy pripravujú rovnaké viacchodové menu.

Každý z tímov je vedený šéfkuchárom. Na záver šéfkuchári spoločne vyhodnotia, ktorý tím to zvládol lepšie na základe prísneho hodnotenia chuti, vzhľadu a celkového dojmu.

Cíťte sa chvíľu ako hviezda televíznej kulinárskej show 🙂

 

3. Kulinárske workshopy

Máte záujem o intenzívny gastronomický zážitok a chceli by ste sa vareniu venovať počas celého večera? Kulinársky workshop je pre vás to pravé.

Na základe vašich preferencií a tiež v závislosti od počtu účastníkov vytvoríme niekoľko stanovíšť, pričom každé bude zamerané na inú svetovú kuchyňu. Pri každom stanovišti bude prítomný šéfkuchár, odborník na danú kuchyňu. Účastníci budú mať možnosť venovať sa počas akcie príprave rôznych jedál z jednej vybranej svetovej kuchyne, prípadne sa vystriedať na viacerých stanovištiach a naučiť sa pripravovať jedlá z rôznych krajín.

Podrobnejšie informácie nájdete v sekcii Otázky a odpovede.  

 

Menu, ktoré sa varí

Naučte sa pripravovať novinky zo svetovej kuchyne alebo skúste niečo tradičné. Na firemné kulinárske akcie odporúčame menu v duchu mixu svetových kuchýň, teda prierez tým najlepším, čo svetová kuchyňa ponúka.

Chceli by ste sa sústrediť na jeden druh kuchyne, sezónne hity alebo sa napríklad naučiť pripravovať burgre či sushi? Každému chutí niečo iné a výber miesta pre spoločný obed pripomína letné boje o klimatizáciu? Problém vyriešený, radi zostavíme menu na mieru.

Táto firemná akcia vám bude chutiť.

Doplnkový program

Spestrite si zážitok kulinárskymi hrami a súťažami a urobte svoj teambuilding ešte netradičnejším. Trúfnete si rozoznať koreniny podľa vône alebo vylúštiť slepú mapu kulinárskych pokladov?

Každý víťaz aj zúčastnený si zaslúži odmenu z dielne Chefparade, vybrať si ju môžete z ponuky našich darčekových predmetov.

Snívate o spojení plnohodnotného teambuildingu s večierkom? DJ, barmanský servis, či fotograf? Pripravíme vám akciu, na ktorú nezabudnete.

Hlavný program môžete doplniť aj degustáciou vína so someliérom alebo mini workshopmi, ako príprava sushi, základy techniky krájania alebo minikurz prípravy miešaných nápojov s barmanom. Bližšie informácie a popis jednotlivých workshopov zašleme na vyžiadanie.

Štúdiá
Škola varenia Chefparade sa nachádza v Ružinove rovno oproti trhovisku Miletičova na ulici Košická 58. Na tomto mieste prebiehajú kurzy varenia, firemné akcie, súkromné oslavy a nájdete tu aj obchodík s exotickými ingredienciami.
Dostanete sa sem MHD spojmi č. 50, 68, 201, 208 – zastávka Trhovisko, alebo električkou č. 9 – zastávka Saleziáni. Parkovať odporúčame na Trenčianskej či Košickej ulici.

Prečo si vybrať kurz varenia v Chefparade
Od roku 2011,

10 rokov tradície

na slovenskom trhu

Viac než

15 000 spokojných účastníkov

na kurzoch varenia

Usporiadaných viac než

1000 firemných akcií

v našich priestoroch

Viac než

300 outdoor eventov

po celom Slovensku