Kuchárske kurzy varenia

Navštívte kuchárske kurzy varenia v Chefparade a naučte sa variť thajské, indické, mexické, talianske jedlá alebo sushi – najlepšie kuchyne celého sveta.

Ukážeme vám, ako pripraviť výborný steak, ryby a dary mora alebo sezónne záležitosti ako špargľa alebo jahody. Naučíme vás pracovať s nožom a princípy varenia. Vezmeme vás na exkurziu do sveta gréckych, talianskych dezertov a iných dobrôt.

Varíme s hosťujúcimi šéfkuchármi v Chefparade – ľuďmi, ktorí sú posadnutí tým, čo robia a robí im to radosť, keď sa o svoju vášeň pre danú kuchyňu môžu podeliť.

Naše kurzy varenia sú určené pre každého, kto rád skúša a poznáva nové chute a korenie, exotické prísady alebo nezvyčajné kombinácie chutí. Začiatočníci sú vítani, rovnako ako experti, ktorí chcú skúsiť niečo nové a exotické a zažiť pri tom veľa zábavy.

Vyberte si z našich kuchárských kurzov varenia

Kuchárske kurzy varenia na Facebooku

Aktuálne kurzy varenia nájdete aj na našej stránke Chefparade.sk na Facebooku. Staňte sa naším fanúšikom a budete mať prehľad o novinkách v našej škole varenia.

Bonusový systém

Po každom absolvovanom kurze, alebo nákupe v obchode nad 25 € obdržíte 1 bod.

Za 5 nazbieraných bodov dostanete 50% zľavu na kurz podľa vlastného výberu, alebo kredit na nákup v obchode v hodnote 10€. Za 10 nazbieraných bodov dostanete 1 kuchársky kurz podľa vlastného výberu, alebo kredit na nákup v obchode v hodnote 20€

Prvých 50 účastníkov, ktorí nazbierajú všetkých 10 bodov, od nás dostane navyše malú pozornosť.

Storno podmienky

Zobraziť storno podmienky

Kurzy varenia s podporou našich partnerov

Whirlpool

Škola varenia Chefparade vznikla a funguje s podporou nášho partnera Whirlpool.

Tefal

Varíme s inovatívnymi výrobkami Tefal, ktoré zvyšujú kvalitu varenia a tiež uľahčujú domáce práce.