Naši hostia

ŠKODA AUTO, kulinársky teambuilding, 42 ľudí
Renault, prezentácia a teambuilding, 35 ľudí
Stretnutie Foodbloggerov
Nutricia, outdoor kulinársky teambuilding, 80 ľudí
Young & Rubicam, teambuilding, 20 ľudí
Edenred, tľačová konferencia s varením, 30 ľudií
Microsoft, kulinársky teambuilding, 30 ľudí
TV Markíza, kulinársky teambuilding, 35 ľudí
Carving - kreatívne vyrezávanie

Varili u nás

Napísali o nás

Akcia bola velmi vydarená. Kolegom sa veľmi páčilo. Recepty/jedlá boli výborné, taktiež šéfkuchári boli veľmi milí. Veľmi radi si to u Vás zopakujeme aj nabudúce.

Adriana Slezákova, Ernst & Young, k.s.

Chcem sa vam veľmi pekne poďakovať za to, aký bol teambuilding. Všetko bolo úžasne pripravené a naozaj na veľmi vysokej úrovni. Takisto chcem veľmi pochváliť Vášho šéfkuchára Janka, ktorý sa nám plne venoval. Naozaj to bol veľmi príjemný a krásny teambuilding. Určite si to niekedy znova zopakujeme.

Marian Kubal, Johnson Controls International

V prvom rade sa vám ako aj tímu, ktorý pripravoval celú akciu chceme srdečne poďakovať. Celý teambuilding bol veľmi profesionálne zorganizovaný a atmosféra bola vynikajúca. Bol to prijemne strávený večer a jedlá sa nám s pomocou p. šéfkuchára vydarili. Veľká vďaka ešte raz.

Martina Kučerová, ČSOB

Ďakujem Vám veľmi pekne za všetko, večierok dopadol super, boli sme nadmieru spokojní, veľmi dobre sme sa najedli, aj sa zabavili. Hneď som priateľovi kúpila k Vám aj poukaz na varenie :-)

Mgr. Petra Mikolášová, VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Ďakujeme za skvelú organizáciu, všetkým sa akcia veľmi páčila – máme len pozitívne ohlasy. Určite budeme odporúčat takýto teambuilding aj pre iné naše oddelenia a tiež dúfam, že sme u vás neboli naposledy.

Ing. Eva Murinová, GlaxoSmithKline Slovakia s.r.o.

Užili sme si priateľskú atmosféru, relax a kopec zábavy. Miška a Boris, ako aj celý tím, boli veľmi otvorení, priateľskí a zároveň profesionálni. Cítili sme sa veľmi príjemne a uvoľnene, k čomu dopomohlo aj výborne vínko a samozrejme nám aj veľmi chutilo. Veľmi pekne ďakujeme celému tímu Chefparade za úžasný nevšedný zážitok a určite sa radi vrátime.

Hewlett Packard Mentoring Team