Individuálne kurzy varenia trvajú 3-3,5 hodiny. Účastníci si pripravia kompletné menu, ktoré je uvedené na internetovej stránke v popise kurzu.
Minimálny počet účastníkov potrebný k uskutočneniu kurzu je 5, maximálny počet účastníkov na kurze je 12.
Cena za kurz závisí od typu kurzu (štandardný kurz 49 EUR, Prémiové kurzy „*“ 69 EUR, sériové kurzy 196 EUR až 236 EUR). Cena zahŕňa všetko potrebné kuchynské vybavenie, ingrediencie, šéfkuchára, zapožičanie záster, zaslanie receptov po kurze. Pripravené jedlo sa na kurze konzumuje, prípadne je možnosť zabaliť si ho domov.
Kurzy varenia sú vhodné pre začiatočníkov, rovnako tak aj pre tých, ktorí sú v kuchyni doma. Okrem varenia na vás čaká aj príjemné prostredie s moderným vybavením a skúseným šéfkuchárom.
Kurzy varenia prebiehajú v Škole varenia Chefparade na rohu ulíc Košická a Miletičova, na prízemí vysokej rohovej budovy.

Inštrukcie pre účastníka kurzu varenia v Chefparade

Pred kurzom


 1. Skontrolujte si dátum a čas kurzu. Svoj kurz nájdete v sekcii Aktuálne kurzy.
 2. Uistite sa, že ste za svoj kurz zaplatili.
 3. Dostavte sa v stanovený čas, pokiaľ prídete autom, rezervujte si čas na parkovanie. Odporúčame parkovať na parkovisku na Trenčianskej ulici.

Čo si mám so sebou priniesť?

 • Darčekový poukaz (v prípade ak ním uhrádzate kurz)
 • Vernostnú kartičku, kde zbierate naše body. V prípade, že kartičku nemáte, šéfkuchár vám ju po kurze odovzdá.
 • Dobrú náladu a chuť spoznávať nové veci.

Ako to na kurze prebieha?


 1. privítanie, inštrukcie o varení a bezpečnosti
 2. každému účastníkovi zapožičiame zásteru
 3. počas celého kurzu šéfkuchár radí, pomáha a inštruuje účastníkov
 4. účastníci sa rozdelia do dvojíc, každá dvojica pracuje pri svojej varnej stanici a má k dispozícii všetko potrebné vybavenie a ingrediencie
 5. príprava jedál spoločne s konzumáciou trvá 3-3,5 hod
 6. počas kurzu si máte možnosť zakúpiť nealkoholické nápoje, kávu, čaj, pivo a rôzne druhy vín. Kávu, čaj a víno podáva šéfkuchár, nealkoholické nápoje a pivo sú voľne k dispozícii v chladničke a na bare. Účastníci kurzov si ich berú sami a následne sami zapisujú spotrebu na pripravený zoznam. Po skončení kurzu šéfkuchár vyúčtuje spotrebu nápojov.
 7. ak máte záujem o recepty, zapíšte svoju mailovú adresu na pripravený papier
 8. počas kurzu máte možnosť nakúpiť si ingrediencie, ktoré používate na kurze, ale aj mnohé iné, v našom obchodíku

Bonusový systém

Po každom absolvovanom kurze, alebo nákupe v obchode nad 25 € obdržíte 1 bod. Za 5 nazbieraných bodov dostanete 50% zľavu na kurz podľa vlastného výberu, alebo kredit na nákup v obchode v hodnote 10€. Za 10 nazbieraných bodov dostanete 1 kuchársky kurz podľa vlastného výberu, alebo kredit na nákup v obchode v hodnote 20€

Storno podmienky

Z dôvodu nákupu vždy čerstvých ingrediencií je možné bez sankcie stornovať účasť na kurze najmenej 4 dni pred kurzom, pri storne 3 a 2 dni pred kurzom prepadá firme Chefparade 50% z ceny kurzu, prípadne poukaz. V prípade storna v deň kurzu prepadá 100%.
Presun termínu je možný najneskôr 3 dni pred kurzom, a túto zmenu je možné využiť iba jedenkrát. Pri nevyužití presunutého termínu prepadá čiastka za kurz, prípadne darčekový poukaz firme Chefparade.
V prípade neospravedlnenia neúčasti na kurze e-mailom, prípadne telefonicky, je platba za poukaz a kurz nevratná a prepadá firme Chefparade.

Informácie ohľadom kurzov varenia

Tel. č.: 0948 234 553 (v pracovných dňoch medzi 9:00 a 17:00)
Email: katka@chefparade.sk