Naša jedinečnosť

prečo si vybrať práve školu varenia Chefparade

1. NAJVÄČŠÍ

  • 2 výnimočné priestory s rozlohou 180 m² a 350 m²
  • akcie pre neobmedzený počet ľudí vďaka spojeniu síl medzinárodnej siete Chefparade v Budapešti, Prahe, Bukurešti a pridruženým reštauračným prevádzkám v Bratislave – Thali, Chefzone a Chefstreet
  • viac ako 40 rôznych kurzov varenia, ktorých stále pribúda
  • 25 000 ľudí na kulinárských akciách za 5 rokov fungovania našej školy varenia

2. PRIEKOPNÍCI

Chefparade je prvá škola varenia svojho druhu na Slovensku. Sme tu pre Vás od roku 2011. Kulinárska akcia pre 120 ľudí alebo workshop varenia vo firme ako súčasť firemných benefitov? Produktové portfólio obsahuje viac ako 20 formátov nielen kulinárskych aktivít.

3. SKÚSENOSTI

Od septembra 2011 ste u nás navštívili viac ako 1000 kurzov varenia, 600 firemných akcií, 400 súkromných osláv. Máme úspešne za sebou i ďalšie typy akcií ako tlačové konferencie, prezentácie produktov, prenájmy priestorov, prednášky o trendoch vo varení, workshopy, natáčanie programov o varení, fotenie fotografií, detské oslavy, stretávky zo škôl, rozlúčky so slobodou, narodeninové oslavy.

4. MODERNÉ ŠTÚDIO

Chefparade je niečo medzi obývačkou a reštauráciou. U nás sa všetci cítia príjemne ako doma a zároveň sú obklopení moderným a kvalitným vybavením. Priestranné, farebné a svetlé prostredie. Wifi pripojenie a projekčné plátno. Žiadne zdĺhavé prípravy a umývanie riadu. To všetko ponúkajú štúdiá Chefparade v Bratislave.

5. DOSTUPNOSŤ

Prístupné a frekventované miesta v Ružinove hneď vedľa zastávky MHD a v Digital Parku oproti Auparku. Priame autobusové spojenie na centrálnu autobusovú a hlavnú vlakovú stanicu. Žiadna nutnosť jazdiť mimo Bratislavy – dostupné lokality v rozšírenom centre hlavného mesta je často rozhodujúcim faktorom pre firemné akcie.

6. ŠPECIALISTI

Škola varenia Chefparade má viac ako 15 kvalitných a prísne vybraných špecializovaných šéfkuchárov zo Slovenska ale aj zahraničia. Ovládajú európsku, ázijskú i americkú kuchyňu, sú odborníci na mäso, vegetariánske kuchyne, sushi, raw food i sladkosti. Poradia tiež, ako vyberať tie správne, kvalitné a čerstvé suroviny.

7. KVALITA

V Chefparade veríme a učíme na našich kurzoch, že variť by sa malo z kvalitných surovín. Vozia nám ich priamo z Talianska a Francúzska a denne nakupujeme veľké množstvo surovín od osvedčených lokálnych dodávateľov. Priamo v štúdiách Chefparade máme kamenný obchodík s delikatesami z celého sveta, aby ste si mohli variť aj doma z tých najlepších surovín.

8. AUTENTICKOSŤ

Našim základným cieľom je zabezpečiť, aby stredobodom našej pozornosti bol zákazník. Žiadna „one man show“ kuchára. Účastníci našich akcií varia vo dvojiciach alebo v malej skupinke, aby si každý všetko prakticky vyskúšal a užil si tak kurz naplno. Účastníci sa tak nemusia báť, že by boli ochudobnení o plnohodnotný zážitok a individuálny prístup. Priemerný počet účastníkov kurzu je 8, maximálny 12. Hneď ako je kurz plný, vypisujeme nový.

9. INOVÁCIE

Za dobu existencie sa udialo veľa – prišlo na rozšírenie priestoru, otvorenie 2. pobočky, spolupráca s neziskovými organizáciami v oblasti rozumného varenia, kurzy varenia pre deti, turistov, firemné akcie alebo prenájom štúdia, chefcatering, doplnkové programy pre firemných zákazníkov, predaj surovín priamo v štúdiách Chefparade. A ideme ďalej :).