Chefparade v Európe

.HU
Rok 2006, Budapešť. Nápad nadšenca varenia sa stal skutočnosťou a škola varenia v Maďarsku sa stala realitou. Z jedného priestoru sú dnes v Budapešti 4 s celkovou plochou 600 m2 a možnosťou vybrať si z 300 kurzov varenia. Chefparade Budapešť pravidelne usporadúva gastronomické udalosti, súťaže profesionálnych kuchárov. Vydala viacero vlastných kuchárskych kníh, otvorila školu varenia vo vidieckom prostredí, jedna prevádzka je zameraná len na výrobu čokolády a produktov z nej.

.CZ
O rok neskôr, 2007, sa hlásila už i Chefparade Praha. Dnes má k dispozícii 3 samostatné priestory s 5timi kuchynskými štúdiami a rozlohou viac ako 700 m2. Ponúka viac ako 80 druhov kurzov varenia pre deti, turistov; firemné akcie, súkromné oslavy a párty, organizuje tiež catering. Od jej založenia sa na viac ako 4200 kurzoch varenia objavilo viac ako 50 000 ľudí. Prevádzkuje obchod s delikatesami z celého sveta za veľkoobchodné ceny, najchutnejší foodtruck v Prahe, festival jedla a pitia Foodparade a vydala i vlastnú kuchárku.

.SK
Bratislava sa svojho Chefparade dočkala na jeseň 2011. Priestory sídlia na Košickej ulici a záujemcovia o kurzy varenia, firemné akcie i párty majú k dispozícii 2 kuchynské štúdiá s celkovou rozlohou 180 m2. Chefparade Bratislava je jedinou školou varenia svojho druhu na celom Slovensku. V jej ponuke nájdete viac ako 40 druhov kurzov varenia, možnosť usporiadania netradičných osláv, tlačových konferencií, cateringu i outdoor akcií. Najväčšia z nich mala 130 účastníkov. Chefparade priamo v mieste prevádzky prevádzkuje obchod s ingredienciami zo sveta, mnohé z nich priamo šité na mieru prebiehajúcich kurzov. Účastní sa a odborne zastrešuje viacero foodfestivalov na Slovensku. Kurzy varenia v Chefparade Bratislava od jej vzniku už okúsilo viac ako 12 000 účastníkov.

.RO
Najmladším v rodine Chefparade je škola varenia v Rumunsku. Bukurešť sa už čoskoro chystá na otvorenie a privítanie prvých nadšencov varenia.